Rezultate te kerkimit per termin: +Presidenti +Florentino +Perez

Meta: total 593 / total_found 593 / time 0.002 / keyword[0] presidenti / docs[0] 127176 / hits[0] 247473 / keyword[1] florentino / docs[1] 1353 / hits[1] 1667 / keyword[2] perez / docs[2] 2322 / hits[2] 3793 /
Ibra refuzon Valencian, rikthim te Milani?
  • 2017-06-26

Ibra refuzon Valencian, rikthim te Milani?

Cila do të jetë skuadra e re e Zlatan Ibrahimoviç? Kjo  është një pyetje intriguese që për momentin është e vështirë ti japësh një përgjigje. Shtatlarti suedez po rikuperohet në mënyrë impresionuese, nga dëmtimi i rëndë që pësoi në Prill të këtij viti dhe mund tu rikthehet

Cristiano Ronaldo, mes Realit e PSG
  • 2017-06-22

Cristiano Ronaldo, mes Realit e PSG

Vetëm 24 orë pas lajmit për një pajtim mes Realit të Madridit dhe Cristiano Ronaldos nga e përditshmja madrilene AS, vjen përgjigja e gazetës tjetër të kryeqytetit spanjoll Marca, që vazhdon të insistojë se vendimi i portugezit për të lënë Realin është i parevokoueshëm. Gjithsesi

Kristiano Ronaldo ndryshon mendje, qëndron në Madrid
  • 2017-06-21

Kristiano Ronaldo ndryshon mendje, qëndron në Madrid

Kristiano Ronaldo me sa duket ka ndërruar mendje për sa i përket largimit të tij nga Real Madrid. Kjo ka ndodhur pasi ka dëgjuar deklaratat e së martës nga presidenti i Los Blancos Florentino Perez i cili u mundua ta mbronte yllin e tij duke shtuar se do të gjente një zgjidhje për ta mbajt

No Pic available
  • 2017-06-16

E bujshme, Ronaldo: Dua të largohem nga Real Madridi

Lajmi ka rënë si bombë te Real Madridi. Sipas gazetës portugeze A Bola, Cristiano Ronaldo ka marrë vendimin për të lënë Realin këtë verë, pas hetimit të prokurorisë, e cila e akuzon atë për shpërdorimin e 14.7 milionë eurove, që nuk kanë përfunduar në thesar, por ka bërë evaz

Bombë nga Portugalia: Ronaldo do të largohet nga Real Madridi
  • 2017-06-16

Bombë nga Portugalia: Ronaldo do të largohet nga Real Madridi

Lajmi ka rënë si bombë te Real Madridi. Sipas gazetës portugeze A Bola, Kristiano Ronaldo e ka marrë vendimin për ta lënë grupin e bardhë këtë verë, pas ankesës së prokurorit, e cila e akuzon atë për shpërdorimin e 14.7 milionë eurove, që nuk kanë përfunduar në thesar, por ka b

Zidane drejt rinovimit, te Reali deri në vitin 2020
  • 2017-05-13

Zidane drejt rinovimit, te Reali deri në vitin 2020

Zinedine Zidane, do të jetë trajner i Realit të Madridit deri në vitin 2020. Drejtuesit e Los Blancos nuk kanë më asnjë dyshim, francezi duhet të qëndrojë në këtë detyrë të paktën edhe për tre sezonet e ardhshme. Oferta e rinovimit të kontratës është mbi tavolinë dhe Zizu mun

Ancelotti: Bale dhe UEFA më larguan nga Real Madridi
  • 2017-04-18

Ancelotti: Bale dhe UEFA më larguan nga Real Madridi

Mediat spanjolle kanë kthyer sot përsëri në plan të parë largimin e Karlo Ançelotit nga Real Madrid në verën e vitit 2015, pak muaj pasi ai kishte arritur të fitonte Ligën e Kampioneve numër 10 me madrilenët. E përditshmja AS ka publikuar sot pjesë të autobiografisë së trajnerit it