Rezultate te kerkimit per termin: +Presidenti +Nishanibr

Meta: total 126 / total_found 126 / time 0.000 / keyword[0] presidenti / docs[0] 131658 / hits[0] 255850 / keyword[1] nishanibr / docs[1] 148 / hits[1] 181 /
Rama refuzon Nishanin Jo Keshillit te Sigurise Kombetare per kanabisin
  • 2016-11-02

Rama refuzon Nishanin Jo Keshillit te Sigurise Kombetare per kanabisin

Transmetuar me 01112016 - 1901 Kryeministri Edi Rama i tha sonte jo planit te Presidentit per te mbledhur Keshillin e Sigurise Kombetare ne lidhje me dukurine e kultivimit dhe trafikimit te kanabisit ne vendbr br Ne nje qendrim publik permes rrjeteve socia

Kanabisi Nishani Do mbledh Keshillin e Sigurise Kombetare
  • 2016-11-01

Kanabisi Nishani Do mbledh Keshillin e Sigurise Kombetare

Transmetuar me 01112016 - 1229 Tirane 1 nentor 2016 NOAal- Presidenti Bujar Nishani shpreh shqetesim per situaten e kultivimit dhe trafikimit te kanabisit ne vendin tonebr br Se shpejti do mbledh Keshillin e Sigurise Kombetare Kanabisi po largon qytetarin

Nishani Marredheniet shqiptaro-serbe te udhehiqen nga Kosova
  • 2016-10-22

Nishani Marredheniet shqiptaro-serbe te udhehiqen nga Kosova

Transmetuar me 21102016 - 2241 Kosove 21 tetor 2016 NOAal - Ne emisionin InfoBox te RTV Dukagjinit presidenti i Shqiperise Bujar Nishani ka thene se Serbia po tenton te shmange dialogun me Kosoven dhe te intensifikoje marredheniet me

Nishani kthen ne Kuvend ligjin per mbetjet arsyetimi i plote
  • 2016-10-15

Nishani kthen ne Kuvend ligjin per mbetjet arsyetimi i plote

Transmetuar me 14102016 - 1157 Tirane 14 tetor 2016 NOAal- Pas debateve te shumta kunder miratimit te ligjit per importin e mbetjeve Kreu i Shtetit Bujar Nishani nuk e dekretonbr br Presidenti ktheu sot per rishqyrtim ne Kuvend lig

Nishani ne Itali Rrisim bashkepunimin me diasporen shqiptare
  • 2016-10-11

Nishani ne Itali Rrisim bashkepunimin me diasporen shqiptare

Transmetuar me 11102016 - 1227 Rome 11 tetor 2016 NOAal- Presidenti Bujar Nishani ne kuadrin e vizites zyrtare ne Itali zhvilloi edhe nje takim me perfaqesues te shoqatave te komunitetit shqiptar ne Italibr br Ai bashkebisedoi mbi rolin e rendesishem te d

Mbetjet Nishani pret AKIP Nuk do e zhgenjej interesin publik
  • 2016-10-07

Mbetjet Nishani pret AKIP Nuk do e zhgenjej interesin publik

Transmetuar me 07102016 - 1416 Tirane 7 tetor 2016 NOAal- Kreu i Shtetit Bujar Nishani thote se per ligjin per importin e mbetjeve nuk do e zhgenjeje interesin publikbr br Presidenti Bujar Nishani zhvilloi sot nje takim konsultues me perfaqesues te Aleanc

Nishani pritet nga Mbreti i Jordanise Te nxisim bashkepunimin ekonomik e tregtar
  • 2016-10-06

Nishani pritet nga Mbreti i Jordanise Te nxisim bashkepunimin ekonomik e tregtar

Transmetuar me 05102016 - 1629 Amman Jordani 5 tetor 2016 NOAal- Presidenti Bujar Nishani dhe Zonja e Pare Odeta Nishani ne kuadrin e vizites shteterore ne Mbreterine Hashemite te Jordanise u priten sot ne takim nga Mbreti Abudllah II Ibn Al Hussein dhe Mbre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama