Rezultate te kerkimit per termin: +Presidenti +Topi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.191Z

Presidenti Topi, viziton Gjirokastrën

Gjirokastër- Presidenti i Republikës Bamir Topi do të vizitojë këto dy ditë qytetin e Gjirokastres. Gjatë kësaj vizite dy ditore, presidenti Topi do të takohet me kryetarin e bashkisë Flamur Binen. Vizita e tij do të vazhdojë në disa zona kyçe të këtij qyteti. Mesohet se zoti Topi do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.067Z

Presidenti Topi, ngushëllon Familjen Mbreterore

Tiranë- Presidenti i Republikës, Bamir Topi ka ngushëlluar sot Familjen Mbretërore për humbjen e Leka Zogu I. Presidenti Topi shoqërohej nga zonja e parë e vendit Teuta Topi. Kreu i shtetit, Bamir Topi u shpreh se ndarja nga jeta e pretendetnti për fronin mbretëror Leka Zogu I, nuk është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.401Z

Kriza dhe Presidenti Topi

Agim Neza Deklarata e djeshme e Presidentit Topi se: “..Unë atë gatishmëri që kam pasur gjithmonë vazhdoj ta kem, por çështja qëndron tek vullneti politik i partive”, tregon se Presidenti Topi nuk e shikon veten si burrë shteti, por thjesht duket si “një Zëdh�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.889Z

Presidenti Topi uron Presidenten Jahjaga

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bamir Topi, sot në mesditë ka zhvilluar një bisedë telefonike me Presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga. Gjatë kësaj bisedë, Presidenti i shtetit shqiptar i ka përcjellë personalisht presidentes Jahjaga dhe nëpërmjet saj, mbarë popullit të Kos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.094Z

Presidenti Topi pret Platini

Platini dhe delegacioni qe e shoqeron ne 24 oret e vizites ne Tirane eshte pritur nga Presidenti i Republikes Bamir Topi. Ky ishte edhe takimi me i rendesishem per kreun e Uefes ne Tirane. Presidenti Topi eshte njeriu qe i dha jete negociatave te kurorezuara me sukses mes ministrise se sporteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.896Z

Presidenti Topi, vizite ne Itali

TIRANE - Kreu i shtetit ne fillim te javes se ardhshme pritet te vizitoje Italiane, me ftese te homologut te tij italian, Napolitano, vizita e dyte e tij brenda nje kohe shume te shkurter ne drejtim te shtetit fqinj. Pikerisht ne kulmin e krizes dhe perplasjet mes institucioneve te drejtesise, ku Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.993Z

Presidenti Topi vizite ne Britani

Presidenti Bamir Topi vijon viziten treditore te punes ne Britanine e Madhe i ftuar nga presidenti Oxford Union. Kreu i shtetit shqiptar i shoqeruar nga zonja e Pare Teuta Topi eshte takuar ne parlamentin britanik me kryeministrin David Cameron lorde dhe deputete nga grupi gjithe partiak Britani

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama