Rezultate te kerkimit per termin: +Presidenti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.394Z

Presidenti negociator

Presidenti Fatmir Sejdiu, të cilit Kushtetuta ia ndalon të ushtrojë poste tjera, herë pas here po e shkrinë postin e ngrirë të kryetarit të LDK’së dhe po merret me çështje të partisë së tij. Kreu i shtetit ka zhvilluar disa takime me liderë të partive, deputetë dhe aktivistë pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.709Z

Presidenti Topi, Presidenti Ivanov dhe Presidenti Sejdiu zhvillojnë një takim informal në Ohër.  

12 korrik 2009 Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi u nis sot në krye të një delegacioni zyrtar për të marrë pjesë në “Festivalin Veror” të Ohrit, me ftesë të Presidentit të Republikës së Maqedonisë, Gjorgje Ivanov. Sot pasdite, Presidenti Topi, Presidenti i Kosovës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.305Z

Presidenti Nishani merr një mesazh nga Presidenti amerikan Obama

TIRANË, 20 Korrik/ATSH/ -Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka marrë një mesazh falënderimi nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama."I dashur Zoti President, Në emër të popullit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ju falënderoj për mesazhin dashamirës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.853Z

Presidenti ndryshon imazhin

Ndryshimi i pamjes së jashtme të Presidentit të vendit, Bujar Nishani, pas heqjes së mustaqeve, duket se nuk ka kaluar në heshtje nga mediat apo dhe komentet në rrjetet sociale. Kreu i shtetit, në mesazhin e fundvitit për gjithë shqiptarët, u shfaq pa mustaqe, gjë që ra në sy te të gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.354Z

Presidenti Topi pritet nga Presidenti i Hungarisë, Pal Shmit  

3 mars 2011 Budapest, Hungari Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi dhe Zonja e Parë, Teuta Topi, bashkë me delegacionin që e shoqëron Kryetarin e Shtetit në këtë vizitë zyrtare në Republikën e Hungarisë, u pritën sot në një ceremoni solemne në Pallatin Sandor nga President

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.088Z

Presidenti Nishani pritet nga Presidenti i Bullgarisë, Rosen Plevneliev

6 tetor 2015-Sofje, Bullgari Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani së bashku me Zonjën e Parë, Odeta Nishani dhe delegacionin zyrtar nisi sot vizitën shtetërore në Bullgari me ftesë të homologut të Tij, Presidentit bullgar Rosen Plevneliev. Kryetari i Shtetit shqiptar pasi u prit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.115Z

PRESIDENTI + 1

05-05-2012 / Nga Qemal Sakajeva Pas zbritjes me një ashensor të madh, thellë nëntokë u shfaq kryeparulla e çdo shkrimi paralajmërues vendosur përgjatë galerive: “Çdo rregull është shkruar me gjak”. Kjo do të thosh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama