Rezultate te kerkimit per termin: +Presidentibr

Meta: total 29 / total_found 29 / time 0.000 / keyword[0] presidentibr / docs[0] 29 / hits[0] 32 /
Kryebashkiakja e Sarandes takon Thacin Jeni fisnik si pema e ullirit
  • 2016-11-15

Kryebashkiakja e Sarandes takon Thacin Jeni fisnik si pema e ullirit

Transmetuar me 15112016 - 1525 Prishtine 15 nentor 2016 NOAal - Presidenti i Republikes se Kosoves Hashim Thaci sot ne nje takim me kryetaren e Bashkise se Sarandes Florjana Koka si dhe nje grup te perfaqesuesve te bizneseve te ndryshme nga Shqiperia ka kerk

Thaci Fuqizim shkembimeve tregtare Kosove- Shqiperi
  • 2016-11-15

Thaci Fuqizim shkembimeve tregtare Kosove- Shqiperi

Transmetuar me 15112016 - 1204 Prishtine 15 nentor 2016 NOAal- Presidenti i Kosoves Hashim Thaci priti sot ne takim kryetaren e Bashkise se Sarandes Florjana Koka se bashku me ambasadorin e Shqiperise Qemal Minxhozin si dhe nje grup te perfaqesuesve te bizne

Avioni ne Ishem Presidenti i Aero Club-it Mister si perfundoi avioni ne Durres
  • 2016-09-18

Avioni ne Ishem Presidenti i Aero Club-it Mister si perfundoi avioni ne Durres

Ai kaloi diten ngjitur ne telefon per te kuptuar me mire situaten Mauro Zunino president i Aero Club ne Savona dhe Riviera di Ponente eshte i shqetesuar nga ajo qe ka ndodhur me Piper-in qe u rrezua ne Shqiperibr br Nuk di se cfare ka ndodhur Ai kishte 800 ore fluturim Ne nuk kemi marre asnje tele

Bushati Ilir Meta kandidat i forte per President
  • 2016-09-16

Bushati Ilir Meta kandidat i forte per President

Transmetuar me 16092016 - 0948 Ministri i Jashtem Ditmir Bushati i ftuar ne emisionin Debati ne Channel One te gazetarit Roland Qafoku foli per punen e tij gjate ketyre 3 viteve ne kete dikaster Nder te tjera Bushati flet edhe per ma

Nishani- Hahn Vullnet per reformen ne drejtesi
  • 2016-03-30

Nishani- Hahn Vullnet per reformen ne drejtesi

Transmetuar me 30032016 - 1151 Tirane 30 mars 2016 NOAal- Presidenti Bujar Nishani priti ne takim Komisionerin per Politiken e Fqinjesise Europiane dhe Negociatat e Zgjerimit Johannes Hahnbr br Gjate takimit qe zhvilloi paraditen e sotme Nishani tha se po

Nishani Reforma ne drejtesi nuk mund te jete peng e nje vullneti
  • 2016-01-08

Nishani Reforma ne drejtesi nuk mund te jete peng e nje vullneti

Transmetuar me 07012016 - 1848 PUBLICITET Tirane 7 janar 2016 NOAal - Presidenti i Republikes Bujar Nishani ne pritjen tradicionale vjetore me gazetaret ceku sfidat qe ka sot demokracia e vendit tone duke u ndalur ne kryetemen

Zhvillimet kryesore ne Shqiperi per vitin 2015
  • 2015-12-31

Zhvillimet kryesore ne Shqiperi per vitin 2015

Transmetuar me 31122015 - 2037 PUBLICITET Zgjedhjet lokale konfirmuan dominancen e mazhorances se majte duke thelluar edhe me tej humbjen e demokrateve ne opozite Protestat e te djathtes mbledhin numer te konsiderueshem qyteta