Rezultate te kerkimit per termin: +Presidentin +Meta

Total: 3499
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.412Z

Meta takon presidentin libanez Sulejman

Gjatë vizitës zyrtare në Beirut, Zv. Kryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme, z. Ilir Meta u prit në një takim të veçantë nga Presidenti i Libanit Michael Sulejman. Gjatë takimit me Presidentin libanez, Ministri shqiptar i Punëve të Jashtme, theksoi se realiteti i Kosovës së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.299Z

Meta takon Presidentin Sejdiu

 Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta takoi dje  pasdite Presidentin e Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu. Gjatë këtij takimi, i cili zgjati rreth 30 minuta, Sejdiu falënderoi Metën për rolin që ai ka dhënë në arritjen e pavarësisë së Kosovës dhe për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.559Z

Meta: Nuk bëhemi pjesë e spekulimeve për Presidentin

Share Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim ka zhvilluar një vizitë në qytetin e Elbasanit. Vizita e tij përkonte me pjesmarrjen e tij në organizimet festive të Forumit të LSI-së. Ndonëse prezenca e tij ishte jashtë atmosferës politike Meta nuk u ka shpëtuar d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.679Z

Meta takon presidentin e Bundestagut

var fbShare url httpvizionplusalmeta-takon-presidentin-e-bundestagutsize smallbrbrGjermania rreshtohet nder vendet e Bashkimit Europian qe mbeshtet integrimin e Shqiperise Presidenti i Presidentin e Bundestagut Norbert Lammert ia beri te qarte homologut Ilir Meta se ndjesia eshte qe Shqiperia eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.671Z

Meta: Të gjithë do ta mbështesim presidentin Pacolli

Ilir Meta me Behgjet Pacollin Tiranë, 22 mars 2011, NOA Kryetari i Lëvizjes Socialiste për integrim Ilir Meta pas takimit me presidentin e Kosovës Behgjet Pacolli shprehu bindjen se presidenti i Kosovës pas kontributit të vyer për procesin e njohjeve të Kosovës do të konsolidojë edhe më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.559Z

Meta: Jashtë spekulimeve për Presidentin

Kreu i LSI-së Ilir Meta, gjatë një vizite në Elbasan deklaroi se LSI nuk është pjesë e spekulimeve në lidhje me kandidaturat për President. Komenti im lidhur me këtë çështje do të jetë në momentin e duhur. LSI nuk preferon të jetë pjesë e spekulimeve për Presidentin, ne jemi pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.937Z

Takon presidentin Nishani, Meta: Forcim më tej të bashkëpunimit

TIRANE-Kreu i Lëvizjes Socialiste për Socialiste, Ilir Meta zhvilloi një takim sot në mesdite me presidentin e vendit, Bujar Nishani. Takimi nisi rreth orës 12:30 minuta në Presidencë dhe zgjati pak më shuam se 30 minuta. Në mbyllje të takimit, Meta shprehu kënaqësi për takimin me presi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama