Rezultate te kerkimit per termin: +Presidentit +Bamir +Topi

Total: 9810
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.250Z

Bamir Topi përballë PD-së, beteja katërvjeçare e Presidentit

Kronologjia e marrëdhënieve të ish-nënkryetarit me partinë që e propozoi dhe e zgjodhi në detyrën më të lartë të shtetit Teksa kuzhina politike gatuante kombinacionet e mundshme dhe bënte bilance votash për emrin e Presidentit të ri, 30 qershorin e vitit 2007, Bamir Topi realizoi n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.167Z

Zëdhënësja e presidentit Bamir Topi, “vota është e fshehtë”

Zëdhënësja e Presidentit të shtetit në një dalje publike, denoncoi për cdo aludim për hedhjen e votes së kreut Bamir Topi, duke konstatuar se e gjithë kjo mbetet një sajim politik dhe mediatik, sikurse bëhet për terheqjen e madhe q&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.564Z

Urimi i presidentit Bamir Topi

Presidenti i Republikës,Bamir Topi, nëpërmjet një mesazhi të bërë publik u shpreh urimet më të përzemërta të gjithë besimtarëve të krishterë shqiptarë, duke theksuar: “Kam kënaqësinë e veç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.150Z

Deputetët e PD, mesazh presidentit Bamir Topi

Komisioni i Ligjeve TIRANE- Deputetët e Partisë Dermokratike, anëtarë të Komisionit të Ligjeve, i janë drejtuar sot kreut të shtetit, Bamir Topi me një kërkesë lidhur me propozimet që kërkojnë miratimin e Kuvendit të Shqipërisë. Në deklaratën e tyre shkruhet se i kërkojmë Presid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.047Z

Kështu fliste Bamir Topi

ARMAND SHKULLAKU Çka të lësh pa thanë, qar e ke. Kjo shprehje e Veriut të Shqipërisë do ti shkonte më së miri profilit politik të Presidentit Bamir Topi. Suksesi i tij në politikë i dedikohet pikërisht të qenët i përmbajtur, paqësor, madje një farë babaxhani, nga ai soj udhëheqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.537Z

Gratë e dënuara, apel Presidentit Bamir Topi për falje

Sulaj: Burrin ma vranë për 8 mijë lekë, fëmijët më kanë ngelur vetëm në shtëpi. U dënova vetëm për 90 rrënjë kanabis Gratë e dënuara ripërsërisin kërkesën ndaj kreut të shtetit, z. Bamir Topi, duke kërkuar prej tij të aplikojë ligjin e faljes për festat e fundvitit. Gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.042Z

Presidenti i Çekisë, Klaus viziton Shqipërinë me ftesë të Presidentit të Republikës, Bamir Topi.  

3 tetor 2009 Me ftesë të Presidentit të Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi, në datat 5-6 tetor 2009, do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Shqipëri Presidenti i Republikës së Çekisë, Vaçslav Klaus. Gjatë qëndrimit të tij në vendin tonë, Presidenti i Çekisë do të takojë dr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama