Rezultate te kerkimit per termin: +Presidentit +Sarkozi

Total: 1099
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.557Z

Francë, humb partia e presidentit Sarkozi

Pakënaqësia e popullit ka bërë që partia UMP e presidentit Nikolas Sarkozi të humbë raundin e parë të zgjedhjeve lokale që u zhvilluan në Francë. Kjo mund të konsiderohet si një goditje e fortë për Sarkozi në zgjedhjet mbarëvendore, përpara atyre presidenciale dhe parlamentare q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.925Z

Babai i presidentit francez Sarkozi hap një ekspozitë pikture

Pal Sarkozy, babai i presidentit francez, Nikola Sarkozi, ka hapur një ekspozitë me punimet e tij. Ekspozita ësht hapur sot, në Espace Cardin në Paris. Babai 82 vjeçar i presidentit francez, i ka krijuar pikturat e tij në bashkëpunim me artistin gjerman të kompiuterave, Werner Hornung. Një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.687Z

Babai i presidentit francez Sarkozi hap një ekspozitë pikture

PARIS-Pal Sarkozy, babai i presidentit francez, Nikola Sarkozi, ka hapur një ekspozitë me punimet e tij. Ekspozita ësht hapur dje, në Espace Cardin në Paris. Babai 82 vjeçar i presidentit francez, i ka krijuar pikturat e tij në bashkëpunim me artistin gjerman të kompiuterave, Werner Hornung

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.881Z

Doktrina e re ushtarake e Presidentit francez Sarkozi

Presidenti i Francës, Nikolas Sarkozi, ka propozuar një strategji të re ushtarake dhe sigurimi, që vë në dukje një frymë të re më miqësore brenda NATO-s, dhe e cila do të modernizojë mënyrën mbrojtëse të Francës, sigurinë dhe politikën e jashtme. Në materialin në vazhdim gazeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.540Z

Kryeministri Berisha përshëndet zgjedhjen e zotit Nikolas Sarkozi në postin e Presidentit të Francës

Kryeministri Berisha përshëndeti sot zgjedhjen e zotit Nikolas Sarkozi në postin e Presidentit të Republikës së Francës, gjatë fjalës në mbledhjen grupit parlamentar të Partisë Demokratike. Kryeministri vlerësoi lart kontributin e zotit Sarkozi dhe theksoi se zgjedhja e tij në post

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.290Z

Presidenti Topi i dërgon një mesazh ngushëllimi Presidentit francez Nicola Sarkozi.  

3 qershor 2009 Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi i ka dërguar një mesazh ngushëllimi Presidentit francez Nikola Sarkozi, për aksidentin tragjik të humbjes së avionit të Air France me 228 persona në bord, në të cilin Kryetari i Shtetit shkruan: “Me keqardhje të thellë mës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.386Z

Prokuroria bastis zyrat e partise se Presidentit Sarkozi

France Ne kerkim te provave mbi akuzat per marrje ryshfeti nga trashegimtarja e LOreal Zyrat qendrore te Partise se Presidentit Sarkozi UMP jane sulmuar dje nga policia si pjese e nje skandali zgjedhor ne te cilin eshte perfshire edhe trashegimtarja e pasur franceze e LOreal. Tre oficere kane bere

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama