Rezultate te kerkimit per termin: +Presidentit +Topi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.737Z

Maqedonasit sulmojnë faqen e Presidentit, Topi

Faqja e hakuar e Presidentit te Republikes, Bamir Topi Macedonian Hacking Creë (MHC) kanë sulmuar faqen e Presidentit të republikës, Bamir Topi. Lajmi është dhënë fillimisht nga mediat maqedonase, të cilat i janë referuar një komunikate të grupimit. Ata kanë vendosur në qendër të faq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.346Z

Obama, letër urimi presidentit Topi për Pavarësinë

Share Presidenti amerikan, Barak Obama, i ka dërguar një letër urimi presidentit Topi, me rastin e festës së Pavarësisë, e cila vijon si më poshtë. I dashur zoti President, Me rastin e 28 Nëntorit, Ditës së Pavarësisë së vendit tuaj, ju shpreh urimet më të mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.786Z

Fejohet vajza e presidentit Topi

Nga Express më 19 janar 2011 në ora 10:39 Nada Topi, vajza e presidentit Bamir Topi është fejuar. Historia disavjeçare e saj, e mbajtur e fshehtë, sidomos pasi babai i saj u bë President i Republikës së Shqipërisë, tashmë është zyrtarizuar. Dhëndri është djali i biznesmenit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.491Z

Shuhet Myrteza Topi, i ati i presidentit

Myrteza Topi, i ati i Presidentit të Republikës, Bamir Topi,është ndarë dje nga jeta në moshën 92- vjeçare. Gazeta i shpreh ngushëllimet presidentit dhe familjes Topi.Familjarët pohojnë se, prej tre javësh ai vuante nga problemet me zemrën dhe tensionin, ndërkohë që dy ditët e fundi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.388Z

Topi, ngushellime Presidentit kinez

Presidenti i Republikes, Bamir Topi, ngushelloi dje homologun e tij kinez, Hu Xhintao per fatkeqesine e rende, ku nga termeti humben jeten mijera njerez. Ne nje mesazh ngushellimi derguar homologut kinez, kreu i shtetit shqiptar shprehu hidherimin per ngjarjen tragjike. "Me hidherim te thelle mesuam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.370Z

Presidenti Topi mesazh ngushellimi presidentit bullgar

Presidenti i Republikës, Bamir Topi i ka dërguar një mesazh ngushëllimi homologut bullgar, Georgi Parvanov për viktimat e aksidentit tragjik të fundosjes së anijes “Ilinden” në liqenin e Ohrit TIRANE -Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi i ka dërguar një mesazh ngushëll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.220Z

Eurodeputetët: Skandal cilësimi i presidentit Topi si puçist

Share Eurodeputetët Kukan, Bostinaru dhe Fajon kanë vlerësuar rolin që ka mbajtur Presidenti Bamir Topi në ngjarjet e janarit të këtij viti, por nga ana tjetër e kanë cilësuar skandaloze tentativën për ta përfshirë atë në skenarin e një puçi shteti, siç bë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama