Rezultate te kerkimit per termin: +Presidentja

Total: 8643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.078Z

Kthehet Presidentja

Presidentja e vendit, Atifete Jahjaga, u kthye në Kosovë nga vizita disaditore në Nju Jork. Ajo ishte pjesë e punimeve të sesionit vjetor të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, në kuadër të një delegacioni të zgjeruar për çka pati edhe mjaft kritika nga opinioni i gjerë për një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:44.518Z

Presidentja lëndohet në Prevallë

Presidentja Atifete Jahjaga derisa po shijonte bukuritë natyrore të Prevallës, ka rrëshqitur aksidentalisht, me ç’rast ka pësuar një prerje në pjesën nën mjekër. Ajo është detyruar të qepë prerjen në Spitalin e Prizrenit, kanë treguar burimet e Gazetës JnK.Presidentja e Kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.708Z

Presidentja Jahjaga përsëri rrëzohet

Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga, prapë sot është rrëzuar, derisa po hynte në një lokal në kryeqytet. Burime të Kosovapress bëjnë të ditur se Atifete Jahjaga, derisa po hynte në një lokal në Prishtinë, ka rrëshqitur dhe është rrëzuar. Gjithashtu nga burime të Kosovapress-it

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.777Z

Presidentja prezanton burrin

Atifete Jahjaga është prezantuar bashkë me burrin e saj, Astrit Kuçi në manifestimin e shënimit të 16-vjetorit të aktivitetit të Këshillit Kombëtar Shqiptaro-Amerikan. Presidentja bashkë me “Zotërinë e Parë” kanë pozuar edhe me diplomatin Philip Reeker.Presidentja e Kosovë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.292Z

Shqip rrefehet presidentja Jahjaga

“Shqip” solli këtë javë një intervistë me Presidenten e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, një intervistë e parë televizive për Shqipërinë. Jahjaga është Presidentja e parë grua në historin&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.550Z

Balancohet Presidentja

Pas kritikave për një fjalim lavdërues që ka mbajtur në përvjetorin e PDK’së, Presidentja Atifete Jahjaga nuk u kursye as për LDK’në. Në përvjetorin e partisë së dytë në vend, ajo dërgoi një telegram nga Praga, në të cilin LDK’në ndër të tjera e cilësoi si parti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.495Z

Presidentja viziton ushtritë

Nga Express më 30 prill 2011 në ora 09:22 Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, e shoqëruar nga komandanti i KFOR-it, gjenerali Erhard Bühler, ka zhvilluar të premten disa vizita trupave të KFOR-it në qytete të ndryshme të Kosovës. Fillimisht, Jahjaga dhe Bühler,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama