Rezultate te kerkimit per termin: +Pretenca

Total: 1009
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.363Z

Shtyhet pretenca per Frrokun

brbrProkuroria e Tiranes kerkon 16 vite burg per Kristjan Marinajn i cili akuzohet si bashkepunetor i Mark Frrokut ne vrasjen e Aleksander Kurtit ne Belgjike ne 5 mars 1999 Pretenca u zhvillua me dyer te mbyllura ndersa i pandehuri u perfaqesua nga avokati i tij Ilir Murati Nderkohe u shty per te d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.321Z

Më 6 janar, pretenca për Ilir Metën

Share Prokuroria do të paraqesë konluzionet përfundimtare të hetimeve për Ilir Metën më 6 janar, kur pritet që të kërkohet dhe dënimi për të. Kjo është vendosur gjatë seancës së sotme gjyqësore në Gjykatn e Lartë. Ndërkohë, gjykata ka pranuar që të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.289Z

Gërdeci, pritet të jepet pretenca për të akuzuarit

Pretenca për 29 të akuzuarit e çështjes Gërdeci pritet të jepet sot. Dy seancat pararendëse u shtynë për shkak të mungesës së shumicës së avokatëve mbrojtës të të pandehurve. Në seancën e djeshme, prokurorët dhe familjarët e cilësuan këtë mungesë si përpjekje për të zvar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.511Z

“Matrix 4” jepet pretenca për 14 të pandehurit

Është dhënë sot pretenca për 14 të pandehurit e arrestuar gjatë operacionit të bujshëm “Matrix 4”. Të pandehurit akuzohen se kanë klonuar kartat e kreditit, duke shkaktuar vjedhjen në dhjetëra degë bankare. TIRANE- Është dhënë sot pretenca për 14 të pandehurit e arre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.282Z

Shtyhet serish pretenca e Gerdecit

E enjte 20 Tetor 2011 1656 PRETENCA E GERDECITMungesa e me shume se gjysmes se avokateve mbrojtes e ka bere te pamundur zhvillimin e procesit per tragjedine e Gerdecit ku pritej qe prokuroria te vazhdonte leximin e pretences. Ndaj mungeses se avokateve kane reaguar kater prokuroret e ceshtjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.871Z

Muri u shty deri tek pretenca!

Share Nga Mero Baze Lexova me vëmendje pretencën e Prokurorisë për Ilir Metën. Shumë njerëz ,sidomos ata që nuk durojnë dot më Ilir Metën, janë të dëshpëruar pse akuza ka kërkuar dy vjet burg për të. Të tjerë janë të dëshpëruar se e dinë që Gjykata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.419Z

Pretenca: Rozana Radi për të mbrojtur gjoksin, la fytyrën zbuluar

Share Një ditë pasi prokuroria dha pretencën për sherrin e shumëpërfolur mes këngëtareve Rozana Radi dhe Rezarta Shkurta, mediat kanë zbardhur pjesë nga kjo pretencë, ku tregohet se si nisi sherri. Në pretencë thuhet se Rozana Radi, në përpjekje për të mbrojtur gjoksin, la fytyrë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama