Rezultate te kerkimit per termin: +Pretendimi

Total: 3285
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.313Z

Hoti Pretendimi i Presidentit ishte vetem nje mashtrim

 “Për bojkotin e festës, zoti Topi, që nuk i konfirmoi asnjëherë autoriteteve të Lezhës ardhjen në këtë festë, u deklaroi të huajve dhe mediave ndërkombëtare se ai nuk do të shkonte, më datë 2 mars në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.312Z

Kuvendi i Lezhës, PD: Pretendimi i Topit, mashtrim

Partia Demokratike ka reaguar ndaj deklaratave të presidencës se kreut të shtetit Bamir Topi nuk iu lejua të flaës në aktivitetin e organizuar me rastin 568-vjetorit të Kuvendit të Lezhës. Në një konferencë për shtyp, deputetja e PD-s&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.908Z

Pretendimi i çmendur i Sirisë: Bacelona u dërgoi mesazh sekret rebelëve (VIDEO)

Iniesta, Mesi dhe Pedro Futbollistët e Barcelonës u kanë dërguar sinjale sekrete rebelëve sirianë. Një gjë të tillë pretendon televizioni shtetëror i Sirisë. Lionel Mesi, anores Inises dhe Pedro. Sipas pamjeve të servirura nga televizionit Addounia, skema e realizimit të golit kundër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.727Z

PD, Ristani: Rama avokat i sarajeve të Kokëdhimës. Pretendimi për leje, qesharake

TIRANE- Selia e Partisë Demokratike ka reaguar ndaj deklaratave të kryeministrit Edi Rama sa i takon objektit, në pronësi të Koço Kokëdhimës, në Qeparo, duke e cilësuar atë si avokatin e sarajeve të deputetit. Deputeti i Partisë Demokratike, Arben Ristani në një dalje publike para med

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.090Z

Alfred Peza sfidon Blushin: Lë mandatin nëse pretendimi i tij për kërcënimet e Ramës është i vërtetë

Alfred Peza ka sfiduar publikisht Ben Blushin për deklaratën publike se është kërcënuar një deputete që mbështet sfidantin e Ramës. Në emisionin Opinion, Peza tha se kjo nuk është e vërtet dhe për këtë ai ishte i gatshëm të vinte një bast. Për sa i perket pretendimit të Blus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.030Z

Pretendimi i kreut të ri të LSI për postin e Kryeministrit? Përgjigjet Ilir Meta

Kreu aktual i LSI-së, Ilir Meta, pas votimit sot në garën e hapur që prej mëngjesit për kreun e ri të partisë dhe delegatët për konventën ka deklaruar se më shumë se fituesi atij i intereson procesi. Meta njoftoi se në datën 3-4 dhjetor LSI do të mbledhë Konventën Kombëtare. Ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.231Z

Tërhiqet Vllaznia, Fushaj: Heqim dorë nga pretendimi për tri pikët me Shkumbinin

Deklarata Presidenti i shkodranëve minimizon edhe çështjen e xhamave të thyer të autobusit Vllaznia i jep fund polemikave. Klubi shkodran është tërhequr nga pretendimet për të marrë tri pikët në tavolinë për ndeshjen me Shkumbinin. Lajmi është konfirmuar nga presidenti Valter Fusha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama