Rezultate te kerkimit per termin: +Preusen +Mynster

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.130Z

5 miqësore luksi, ja si do përgatitet Skënderbeu në Spanjë

Sikurse vitin e shkuar, Skënderbeu do ta zhvillojë në Spanjë fazën përgatitore të dimrit. Kampionët e Shqipërisë do të vendosen në qytetin bregdetar të Marbejës, ku do të qëndrojnë për dy javë. Pas grumbullimit në "Tropikal", ekipi korçar më 5 janar, do të udhëtojë drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.358Z

Partizani merkato prestigji, Skënderbeu kërkon talente

Partizani dhe Skënderbeu janë dy skuadrat pretendente për titullin kampion në Shqipëri. Dy fazat e para i kanë dhënë të drejtë kampionëve në fuqi, të cilët udhëheqin me 3 pikë avantazh ndaj të kuqve, një distancë e cila nuk është e sigurtë për ujqërit e dëborës. Nga krahu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama