Rezultate te kerkimit per termin: +Prezantimin

Total: 6630
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.237Z

"Milan Camp" shtyn prezantimin

Ngjarja tragjike e Gërdecit ka bllokuar plotësisht futbollin shqiptar, duke përfshirë këtu edhe prezantimin e "Milan Junior Camp" në Tiranë. Ishte planifikuar që zyrtarët e klubit italian të vinin sot në Tiranë për të bërë prezantimin zyrtar të projektit dhe fillimin e punës për z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.907Z

LSI Vangjel Tavo ben prezantimin

Deputeti qe u largua se fundmi nga Partia Socialiste Vangjel Tavo ka bere sot prezantimin e tij si anetar i Levizjes Socialiste per Integrim. Duke folur ne takimin organizativ te Levizjes Rinore per Integrim Tavo eshte shprehur i gatshem te punoje me miqte e tij per forcimin e LSI-se. Ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.250Z

Basha vijon me prezantimin e kandidateve

brbrLideri i opozites Basha ka vijuar me prezantimin e kandidateve ne Rrogozhine dhe Kavaje Ai akuzoi serish qeverine se e ka futur vendin ne rrugen e gabuar duke thelluar varferine e duke rritur krimin Basha vuri ne dukje edhe premtimet e qeverise per energjine elektrike qe sipas tij rezultuan vete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.433Z

Berisha nis prezantimin e kandidatëve

03/04/2005  Kreu i PD-së do të nisë sot takimet e raundit të dytë të fushatës paraelektorale Eris Hoxha konkurron përballë Fatmir Xhafës, Mehmet Hoxha vendoset në Devoll Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, do të udhëtojë nesër drejt Pogradecit dhe Devollit, ku do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.333Z

Skuderia Roso ben prezantimin e makines se re

Skuderia Toro Roso ka bere prezantimin e makines se re STR4.Sipas pronarit te kesaj skuadre kjo makine eshte ndertuar sipas te gjitha rregullave qe FIA kerkon. Ajo eshte prezantuar nen shoqerine e dy piloteve Buemi dhe Borduais.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.807Z

65 mije tifoze ne prezantimin e Bajernit

0 brbr brbrTifozet mezi e presin fillimin e sezonit te ri Keta jane mbeshtetesit e Bajernit te Mynihut qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.087Z

Plani i Tiranës, këshilli nuk pranon prezantimin me film

 zirina llambroKëshilli bashkiak shtyn për të dytën herë radhazi prezantimin e Planit Rregullues të Tiranës. Mbledhja e djeshme zgjati vetëm 30 minuta mes debateve e batutave. Në mungesë të drejtuesit të studios zvicerane “Urban Plan”, që ka hartuar Planin Rregullues, B

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama