Rezultate te kerkimit per termin: +Prezes

Meta: total 40 / total_found 40 / time 0.000 / keyword[0] prezes / docs[0] 40 / hits[0] 52 /
RENEA ne aksion per prangosjen e grabitesve te Qafe-Kasharit
  • 2017-02-14

RENEA ne aksion per prangosjen e grabitesve te Qafe-Kasharit

p styletext-align justifyForcat e Nderhyrjes se Shpejte dhe Renea po zhvillon nje operacion per prangosjen e disa personave te cilet dyshohet se kane lidhje me grabitjen e 32 milione dollareve ne aksin Qafe-Kashar-Rinas Deri me tani nuk ka te ndaluar por sipas informacioneve te uniformave blu ne ket

Grabitja ne Rinas gjendet nje paruke
  • 2016-07-03

Grabitja ne Rinas gjendet nje paruke

brbrKur kane kaluar 3 dite nga grabitja spektakolare e rreth 1 milion eurove ne Aeroportin e Rinasit ende policia nuk ka asnje te piste per vendndodhjen e autoreve dhe gjetjen e parave Mengjesin e kesaj te diele ekspertet e kriminalistikes te laboratorit shkencor gjeten nje paruke afro 200 metra la

Meta ne Marikaj e Preze Krijojme nje ose disa mundesi per pune
  • 2015-06-17

Meta ne Marikaj e Preze Krijojme nje ose disa mundesi per pune

Transmetuar me 17062015 - 1337 Tirane 17 qershor 2015 NOAal- Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim deklaron se fitorja me e thelle ne te gjithe Shqiperine do te jete ne Bashkine e Vores dhe ne kete bashki premtoi nje ose disa mundesi punesimibr br K

Meta takime ne Marikaj
  • 2015-06-17

Meta takime ne Marikaj

brbrMeta takime ne Marikajbrbr brbrKreu i Levizjes Socialiste per Integrim Ilir Meta eshte takuar kete te merkure me banoret e Marikajt si dhe ka marre pjese ne panairin e agro-turizmit ne kalane e Prezes Meta ka premtuar hapjen e vendeve te reja te punes ne kete zone brbr brbrMilo fushate ne Gramsh

Meta ne Vore Model sherbimi dhe punesimi ne nivel kombetar
  • 2015-06-01

Meta ne Vore Model sherbimi dhe punesimi ne nivel kombetar

Transmetuar me 01062015 - 1129 Tirane 1 qershor 2015 NOAal- Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim Ilir Meta mori pjese ne nje bashkebisedim me te rinjte ne qytetin e Vores nga ku u zotua per modelin me te mire te sherbimit dhe punesimitbr br Meta th

No Pic available
  • 2015-05-26

Meta në Vorë: Bujqësia dhe arsimi profesional më shumë vende pune

Bujqesia dhe arsimi profesional do te mundesojne me shume vende pune per banoret e Vores. Kete i premtoi kreu i LSI Ilir Meta banoreve te Fushe Prezes gjate nje bashkebisedimi me ta. Ilir Meta: Në drejtim të rrijtes së punësimit për komunitetin, të gjitha energjitë në drejtim të edukimit dh

PD Koalicioni i majte dhune ne Vore presion me falangat e krimit
  • 2015-05-17

PD Koalicioni i majte dhune ne Vore presion me falangat e krimit

Transmetuar me 17052015 - 1110 Astrit Patozi PUBLICITET Tirane 17 maj 2015 NOAal- Partia Demokratike akuzon koalicionin e majte se po ushtron dhune ne Bashkine e Vores nga frika e humbjesbr br Ne nje dalje per mediat nga selia blu de