Rezultate te kerkimit per termin: +Prgjigjet

Meta: total 286 / total_found 286 / time 0.009 / keyword[0] prgjigjet / docs[0] 286 / hits[0] 381 /
No Pic available
  • 2017-08-20

Gjyqtart n Poloni nn presion

N Poloni po rrezikohet pavarsia e sistemit t drejtsis. Shum gjyqtar ndihen nn shantazh prej autoriteteve t shtetit. Ata jan t vendosur t bjn rezistenc. N Poloni jan shtuar protestat kundr ndrhyrjeve t shtetit n drejtsi. Edhe gjyqtari Vlademar Zurek del n protesta dhe lufton hapur kundër sulmev

Stresi nga kthimi i pushimeve, ja si mund t parandalohet
  • 2017-08-15

Stresi nga kthimi i pushimeve, ja si mund t parandalohet

Mbarimi i pushimeve duhet përgatitur m para dhe ritmet e lehta t kthimit jan vendimtare Stresi i kthimit nga pushimet ekziston, por mund t kontrollohet. Ja pes kshilla pr t shmangur gjendjen n vshtirsi pas pushimeve. 1-Para se t niseni sht themelore t organizoni punn pr javn n vazhdim n baz t prior

Presidenti i ri i Kosovs nn hijen e refuzimit
  • 2016-02-27

Presidenti i ri i Kosovs nn hijen e refuzimit

Hashim Thaçi vjen n krye t shtetit, kur ky duket m i prçar se kurr. Nse ai nuk ia del t’i nxis forcat politike pr kompromise, kaosi sht i paraprogramuar, mendon Vilma Filaj-Ballvora. Nuk sht ogur i mir pr nj vend, kur zgjedhja e presidentit eklipsohet prej protests masive: forca policie d

DW: Presidenti i ri i Kosovs nn hijen e refuzimit
  • 2016-02-27

DW: Presidenti i ri i Kosovs nn hijen e refuzimit

Nuk sht ogur i mir pr nj vend, kur zgjedhja e presidentit eklipsohet prej protests masive: forca policie dhe snajperist rreth godins parlamentare, gazlotsjellsi i opozits n salln plenare dhe rrugt e mbushura me protestues q duan ta parandalojn kt zgjedhje. Kt imazh ofroi Kosova n ditn q Hashim Thaç

No Pic available
  • 2016-02-27

Deutesche Welle: Presidenti i ri i Kosovs nn hijen e refuzimit

Hashim Thaçi vjen n krye t shtetit, kur ky duket m i prçar se kurr. Nse ai nuk ia del t’i nxis forcat politike pr kompromise, kaosi sht i paraprogramuar, mendon Vilma Filaj-Ballvora. Nuk sht ogur i mir pr nj vend, kur zgjedhja e presidentit eklipsohet prej protests masive: forca policie dhe

Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit
  • 2014-08-22

Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTO VIDEO FJALIMI I PLOT T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ne konferencen e pare pas sezioni

Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem
  • 2014-08-21

Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTO VIDEO FJALIMI I PLOT T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ne konferencen e pare pas sezioni