Rezultate te kerkimit per termin: +Prifti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.325Z

Prifti rrefen pergjimet

E shtune 11 Shkurt 2012 1537 Deputeti Dritan PriftiDeputeti Dritan Prifti personazhi kryesor i skenes politike pas publikimit te videos se njohur Meta-Prifti ne emisionin Debat ka rrefyer te gjithe prapaskenat e videos se famshme. Per here te pare Prifti ka komentuar vendimin e Gjykates se L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.495Z

Prifti akrobat (VIDEO)

Prifti Verger Ben Sheward, i cili ka qenë i pranishëm në dasmën e princit Uilliam me Kate, është kthyer në një personazh të vërtetë. Pas përfundimit të ceremonisë, prifti, që duket i gëzuar, ka bërë një akrobaci, e cila është regjistruar nga kamerat dhe ka bërë xhiron e botës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.537Z

Prifti: Abuzime me koncensionet

Ministri i Ekonomisë dhe Energjitikës Dritan Prifti ka pranuar se gjate procedurave për dhënien e lejeve koncensionare në energjitike ka patur parregullsi dhe se personat përgjegjes në Ministrinë e tij mund te ndiqen penalisht. “Auditi i Ministrisë më udhëzon kallëzim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.912Z

Parlament votohet Denada Prifti

brbrMe 76 vota pro 30 kunder dhe nje abstenim Denada Prifti eshte miratuar ne parlament si anetare e Keshillit Mbikeqyres te Bankes se Shqiperise Me votimin e Priftit plotesohen te gjitha vendet vakante ne kupolen drejtuese te Bankes se Shqiperise Denada Prifti ishte kandidatura e maxhorances per te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.534Z

Dritan Prifti në Prokurori

Deputeti Dritan Prifti, tashme pa imunitet, dëshmon për më shume se 60 minuta në prokurorinë e përgjithshme. Edhe pse pas seancës së pyetjeve nuk ka dhëne asnjë prononcim për mediat, i kontaktuar nga Vizion Plus Prifti ka pohuar se prokuroria vazhdon hetimet në lidhje me 2 videot e korr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.196Z

Shoferi dhe prifti

Vdesin një ditë një prift, që gjithë jetën i ishte përkushtuar besimit, fesë, Zotit dhe predikimit të ligjeve të shenjta dhe një shofer, i cili gjithë jetën kishte shkelur gazin si i tërbuar, kishte bërë dhjetëra aksidente, e kishin pushuar edhe nga puna dhe kishte përfunduar i alk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.946Z

Video Prifti-Beqiri

Pas një dite të gjatë, Prokuroria ka vendosur të hetojë rrjedhjen e videos së transmetuar të enjten në mbrëmje në emisionin “Opinion”. Ndërsa gjatë gjithë ditës Prokuroria e Përgjithshme dhe Prokuroria e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama