Rezultate te kerkimit per termin: +Prill

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.156Z

Manu Chao në prill, në Tirane

Manu Chao ka vendosur të realizojë një tur ballkanik dhe në të ka përfshirë Shqipërinë dhe Kosovën. Në muajin prill, pikërisht në datën 10, Manu Chao do të jetë në Prishtinë, por vendi i koncertit ende nuk është saktësuar. Kurse dy ditë më pas, më 12 prill 2011, Manu Chao do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.529Z

Rama Prill 2014 30 me shume trafikante droge se prill 2013

Transmetuar me 22052014 - 1913 Edi Rama PUBLICITET Tirane 22 maj 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ka reaguar ne lidhje me trafikun e droges ne Shqiperibr br Ai ka shkruar Prill 2014 kapur 30 me shume trafikante droge se prill 2013 D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.807Z

Në prill te Obama

Kryeministri Hashim Thaçi do të takohet me Presidentin Barack Obama gjatë muajit prill. Burime të Express thonë se tashmë ekziston pëlqimi i dy kabineteve për takimin, por ende po punohet për detajet e kësaj vizite. Kryeministri Hashim Thaçi pritet t’i vizitojë Shtetet e Bashkuara t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.580Z

Më 25 prill dridh Prishtinën

Pas një jave Prishtina do të jetë nikoqire e njërit prej reperëve më të njohur në botë, Busta Rhymes. Ai do ta mbajë katër ditë përpara koncertin e tij të paralajmëruar më 29 prill. Priten edhe risi të tjera në koncert. Nga Ardian Jasiqi më 18 prill 2011 në ora 09:58 Busta Rh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.537Z

Rama: Në prill 2013 u kap 1.1 ton hashash, në prill 2014 u kapën 5.1 ton

Kryeministri Edi Rama ka komentuar një debat të ndezur në Kuvend, por edhe nga një intervistë e kryetarit të PD, Lulzim Basha, për drogën e kapur në Shqipëri. Në një postim në rrjetet sociale, Rama shkruan se në prill të vitit të shkuar u kap 1.1 ton hashash, kurse sivjet janë ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.749Z

INSTAT, ulet inflacioni në prill

11/05/2010 Shifrat Inflacioni për muajin prill shënoi përsëri një rënie dhe regjistroi normën 3.5 për qind, nga 3.9 që ishte në muajin mars. Sipas të dhënave të publikuara nga INSTAT-i, në rënien e indeksit të çmimeve të konsumit ndikoi veçanërisht grupi “Ushqime dhe pije joal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.409Z

9 prill 2008

  Komisioni për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik shqyrton projektligjin për sistemin parauniversitar   Në mbledhjen e datës 9 prill 2008 Komisioni për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik vazhdoi diskutimin e projektiligjit Për një ndryshim dhe shtesë në ligjin nr. 7952

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama