Rezultate te kerkimit per termin: +Primo

Total: 200
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.955Z

Primo ne mbeshtetje te sportit

Breaking Views Shqiperia do organizoje kampionatin boteror te krosit malor ne 2011 Ne shtatorin e vitit qe vjen ne Shqiperi do te organizohet kampionati 27-te i krosit malor. Shqiperia mundi te fitoje kete shans te madh fale paraqitjes shume te mire te ekipit shqiptar ne kampionatin e krosit malor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.367Z

Primo ofron paketa të reja dhe shpejtësi më të lartë

Breaking Views Internet dyfish më i shpejtë me Primo Interneti është tashmë mjeti kryesor për t’u informuar, punuar dhe ruajtur kontaktet me njerëzit. Si një mjet i domosdoshëm, ai është pjesë e pandashme e jetës sonë të përditshme. Për këtë arsye, kompania Primo, pjesë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.288Z

Primo në mbështetje të sportit

Breaking Views Shqipëria do organizojë kampionatin botëror të krosit malor në 2011 Në shtatorin e vitit që vjen, në Shqipëri do të organizohet kampionati 27-të i krosit malor. Shqipëria mundi të fitojë këtë shans të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.852Z

Monodrama e Primo Levit ne Teatrin Eksperimental

brbrRrefimi rregjethes i shkrimtarit me origjine hebreje Primo Levi vjen ne Teatrin Eksperimental nga aktori italian Jacob Olesen E perkthyer se fundi ne shqip nga Aida Baro historia e Primo Levit ne kampin e Aushvicit eshte monodrama qe po shetit boten Regjisori Enrico Carretta ka zgjedhur qe kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.675Z

PRIMO, në treg për të forcuar komunikimin

Shoqëria që ofron shërbime të fushës së telekomunikacionit, PRIMO ka hapur dje pikën e parë të shitjes në Tiranë, duke iu gjendur më pranë konsumatorit shqiptar. AOL SP (Ofrues i shërbimit të Internetit), pjesë e Grupit të Telekomit Slloven, bashkë me shoqërinë a saj bijë, AFB (

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.429Z

Primo Levi: Fati i shfytyruar

Në kapitullin e parë e Nëse ky është një njeri, Primo Levi përshkruan halucinacionin e përditshëm të krijuar nga shpërndarja e bukës bllokëz i shenjtë gri që duket gjigant në dorën e fqinjit tënd dhe i vogël sa për të qarë kur është në dorën tënde. Për çka lindnin diskut

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama