Rezultate te kerkimit per termin: +Princit

Total: 1679
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.361Z

Nunet e princit George

Miq të fëmijërisë, të universitetit, kushërinj dhe mikesha e Princeshës Diana do të jenë nunët dhe ndrikullat e Princit George, të përzgjedhur “me kujdes” nga prindërit e tij, Kate dhe Uilliam. Zgjedhja e ciftit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.727Z

Miqesia e princit skandaloz

Gjate kohes qe Karli kishte pasur funksionet me te larta te vendit ai nuk e kishte fshehur miqesine dhe adhurimin per piktorin e njohur belg Alfred Bastien. Fillimisht ai do ti ofronte atij nje vend per te jetuar ne Pallatin Mbreteror dhe ne kohen kur nuk kishte angazhime politike ai ndalej ne stu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.200Z

Tjeter gafe e princit Filip

Tjeter gafe e princit Filip te Edinburgut. Kete radhe viktime e anetarit te familjes mbreterore britanike eshte nje kadete 24 vjecare e marines angleze. Gjithcka ka ndodhur gjate nje vizite te mbretereshes Elizabet, shoqeruar nga princi 88 vjecar Filip, ne nje repart te marines mbreterore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.995Z

Shfaqet vajza e paligjshme e Princit Alberto

20/04/2005  Furtunë në principatën e vogël të Monakos. Vetëm pak ditë pas varrimit të princit Ranieri, skandali pushton principatën dhe ajo çka e bën edhe më dramatike gjendjen është “lufta” që ka nisur midis Albertos, Stefanisë dhe Karolinës, për fronin. Në këtë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.587Z

Pagezimi i Princit George ne Britanine e Madhe

Familja mbretërore britanike e gjitha e mbledhur rreth trashëgimtarit të fronit në ditën e pagëzimit të tij. Ka qenë Xhejzon Bell, fotografi i yjeve që ka zëvendësuar atë anonim të oborrit mbretëror për të realizuar foto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.726Z

Rikthimi i princit

09/02/2005  Heroi shqiptar, si gjahu hollivudian Jo vetëm Holllivudi ka hyrë në sfidën e filmave epikë, me heronj të lashtë e me famë. Në këtë tendencë po hyn dhe regjisori i ri italian Roberto Dde Feo, i cili është magjepsur pas princit shqiptar, Skëndërbeut. Dhe nuk ka pi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.577Z

Del fotoja e parë e princit më të vogël Suedez

Pallati mbretëror Suedez ka publikuar foton  e parë  të princit Aleksandër, pak ditë pas lindjes së tij. Lindur në spitalin e Danderyd, bir i princit të Suedisë Carl Philip dhe bashkëshortes së tij princesha Sofia, princi i vogël është nderuar me emrin Alexander Erik Hubertus Bertil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama