Rezultate te kerkimit per termin: +Prindrit

Meta: total 250 / total_found 250 / time 0.000 / keyword[0] prindrit / docs[0] 250 / hits[0] 396 /
No Pic available
  • 2016-09-13

Kryebashkiaku pranë fëmijëve jetim, dhuron pagën për mjetet mësimore

Në ditën e parë të shkollës, kreu i Bashkisë së Pukës ka zgjedhur të jetë pranë fëmijëve jetimë. Bashkë me urimet, kryebashkiaku Gjon Gjonaj ofroi dhe mbështetje financiare, duke mbuluar shpenzimet për mjetet mësimore. Teksa qeveria ju kompenson librat, ishte detyra jonë të mënd

Foto e rrallë/ Dita e dasmës, më e tmerrshmja në jetën e një femre shqiptare
  • 2016-09-10

Foto e rrallë/ Dita e dasmës, më e tmerrshmja në jetën e një femre shqiptare

Si  e përshkruante media franceze ceremoninë e dasmës, të qarat e nuses si të ishte dita e saj më e tmerrshme Të qara me ulurima deri sa të dëgjonte i fundit i katundit ose i lagjes, se kështu e donte zakoni. Kjo është një ndër detajet e rëndësishme të cermonisë së dasmave t

O dibran, o mjeran!
  • 2016-09-10

O dibran, o mjeran!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Ishit dje në koncertin simpatik të Bebe Rexhës? Unë isha, u emocionova, u argëtova, u shlodha, piva birra por nuk bëra sherre… Më mbeti në mendje një insituatë e këndshme por groteske njëkohësisht. Bebe Rexha

Rrëfehet bashkëshortja e të përfolurit për vrasjen e Elton Çiços
  • 2016-05-03

Rrëfehet bashkëshortja e të përfolurit për vrasjen e Elton Çiços

Në adresë të Lapsi.al ka mbërritur letra e një gruaje që prezantohet si bashkëshortja e Ervis Imerit, person i lakuar së fundi pas vrasjes së Elton Çiços. Ervis Imeri është aktualisht në burg për "moskallëzim krimi", lidhur me grabitjen e prindërve të Elton Çiços në Tepelenë

Koncerti me fëmijet te Liqeni, Rama e Veliaj janë pedofilë politikë
  • 2016-03-01

Koncerti me fëmijet te Liqeni, Rama e Veliaj janë pedofilë politikë

Duke iu referuar protestës që po bën prej disa ditësh shoqëria civile në mbrojtje të Parkut të Liqenit, deputeti i PD-së Sali Berisha në një status në rrjetet sociale shkruan se në vend që të ulet "me shoqerine civile, dje Edi Rama me Erionin e tij, ne nje akt ekstrem amoral prej pe

Ditëlindja e 67-të e John Belushit: Si krenohej aktori i famshëm me Shqipërinë
  • 2016-01-24

Ditëlindja e 67-të e John Belushit: Si krenohej aktori i famshëm me Shqipërinë

Ditëlindja e 67-të e John Belushit, aktorit shqiptar me famë botërore Nëse ai do të ishte gjallë, sot do të festonte 67-vjetorin e lindjes. Aktori dhe këngëtari me origjinë shqiptare dhe me famë botërore John Belushi lindi pikërisht në 24 janar të vitit 1949 dhe vdiq në moshën 33

Shqiptari që vdiq pa e ditur që kishte fituar medalje në Olimpiadë
  • 2016-01-02

Shqiptari që vdiq pa e ditur që kishte fituar medalje në Olimpiadë

Nga Marsida Najdeni I pari shqiptar që ka fituar medalje në Olimpiadë. Ai vdiq pa e ditur se ishte fituesi i medaljes së argjendtë në Olimpiadën e 1970 në Siegen të Gjermanisë. Nënkampioni i botës lënë në hije.   Absurditetet e Shqipërisë komuniste shumë herë për ne brez