Rezultate te kerkimit per termin: +Print

Total: 9695
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.745Z

Versioni Print:

Sot në versionin e printuar të gazetës do të lexoni: - BERISHA GABOI. BASHA NUK PERFAQESON TE GJITHE DEMOKRATET Patozi: Gara ishte e pandershme, Basha u parazgjodh nga Berisha - Edi Rama mbledh aleatët në PS, Frroku: Takim i frytshëm. Mungon Skënder Gjinushi Qeveria e Ramës, ja postet që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.942Z

Reklama dhe Lexuesi në rënie, ora e vdekjes së gazetave print ?

Gazetat print po zëvendësohen me ato online. Kërkimet më të fundit tregojnë një rënie të madhe të leximit të gazetave print. Menaxheret amerikane dhe stafet botuese po vene re me shqetesim se kur një lexues i një gazete print vdes ai nuk zëvendësohet nga një lexues i ri. KA parashiki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.318Z

Ne tregun shqiptarshtypshkronja mee re Dea Print

TIRANEuml- Inagurohet shtypshkronja Dea Print nje investim gjigand qe pasqyron jo vetem eksperiencen shqiptare ne kete fushe por edhe ate kroate. Drejtuesit e shtypshkronjes premtojne se do te futen fuqishem ne treg per te plotesuar kerkesat e biznesit por edhe botuesve te librave shkollore. Kjo fal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.200Z

Fotografitë e origjinës, nga print në pikturë

Imazheri quhet ekspozita që ka lajmëruar prej ditësh galeria private "Zeta art center", me punë të piktorit Leonard Qylafi. Është një proces sintetik që na prezanton ky piktor, nisur nga fotot e origjinës. Është një punë ku Qylafi përdor imazhe të vjetra me ngjyra si material për c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.280Z

Garderoba femërore pushtohet nga “animal print”

TIRANE - Pallto me dizenjo si të zebrës, funde apo çanta si lëkurë leopardi, çizme me pulla si të gepardit… ! Me sa duket garderoba femërore këtë dimër është “pushtuar” nga të ashtuquajturat animal print, os

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.287Z

Versioni Print: Tirana i shet detin Athinës për shkak të borxheve të 97-ës

Revista greke: Si Italia bleu ishullin e Sazanit dhe Turqia bazën e Pasha Limanit Tirana i shet detin Athinës për shkak të borxheve të 97-ës” Ndoshta është e pabesueshme por në fakt është një realitet, që sa vjen dhe po qartësohet gjithnjë e më shumë nga publikimet e ndryshme

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama