Rezultate te kerkimit per termin: +Prioritet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.156Z

Chelsea, prioritet Premierliga

Nga Express më 13 gusht 2011 në ora 17:10 Menaxheri i ri i Chelseas Andre Villas-Boas ka bërë të ditur se triumfi në Premierliga është prioritet i skuadrës së tij. Tashmë disa sezone, shumëkush beson se pronari i Chelseas Roman Abramovich nuk është i interesuar për titujt shtetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.093Z

Prioritet Premierliga

Mesfushori i Chelseas, Florent Malouda ka insistuar se Premierliga vazhdon të jetë prioritet për gjigantin londinez por pranon se dëshiron të shtojë edhe Carling Cup-ën në kabinetin e trofeve në Stamford Bridge. “Liga është prioriteti ynë. Duhet të filloni mirë por edhe të përfu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.871Z

Berisha:Infrastruktura,prioritet i qeverisë

Kryeministri Sali Berisha ka vijuar turin "Shqipëria po ndryshon" duke përuruar fillimin e punimeve për zgjerimin e rrugës Plepa-Rrogozhinë. Berisha u shpreh se infrastruktura do të mbetet prioritet i tij edhe mandatin tjetër, ndërsa theksoi se një tjetër prioritet do të jetë edhe refor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.512Z

SHBA:Dialogu Kosovë-Serbi, prioritet

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ritheksuar se dialogu midis Kosovës dhe Serbisë mbetet një prioritet, pasi të jetë kryer procesi i zgjedhjeve. “Ne sigurisht shpresojmë dhe natyrisht kjo është një prioritet",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.355Z

Prioritet, Barcelona

Nga Express më 07 shkurt 2011 në ora 18:29 Mbrojtësi i djathtë i Barcelonës, Daniel Alves ka thënë se prioritet i tij është vazhdimi i kontratës në klub. Pavarësisht interesimit nga Manchester City, reprezentuesi brazilian dëshiron të mbetet në Nou Camp. “Është shumë v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.998Z

Ruajtja e pyjeve prioritet

Ruajtja e pyjeve prioritet E merkure 10 Prill 2013 1613 Ruajtja e pyjeve prioritetPyjet luajne nje rol te rendesishem ne zhvillimin ekonomik te Shqiperise ndaj per Ministrine e Mjedisit ato jane prioritet Kete argument ministre i mjedisit Fatmir Mediu e ka mbrojtur gjate konferences se kombeve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.308Z

Meta: Prioritet punesimi

Per Ilir Meten qe zhvilloi nje miting ne Pogradec, partia e tij, Levizja Socialiste per Integrim, ka programin me te qarte per te nxjerre shqiptaret nga kriza ekonomike. “Nje program qe ka si prioritet punesimin e shqiptareve dhe parashikon hapjen e 100 mije vendeve te reja te punes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama