Rezultate te kerkimit per termin: +Prishtinen

Meta: total 694 / total_found 694 / time 0.000 / keyword[0] prishtinen / docs[0] 694 / hits[0] 798 /
Basha me kreun e Vetevendosjes Bashkerendim i vertete me Prishtinen te shmanget protagonizmi i semure
  • 2016-11-19

Basha me kreun e Vetevendosjes Bashkerendim i vertete me Prishtinen te shmanget protagonizmi i semure

Transmetuar me 19112016 - 1325 Tirane 19 nentor 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha priti ne nje takim kryetarin e Levizjes Vetevendosja Visar Ymeri dhe kryetarin e grupit parlamentar te kesaj partie Glauk Konjufcabr br Gjate takimit te

Debat per Trepcen ne OKB
  • 2016-11-17

Debat per Trepcen ne OKB

var fbShare url httpvizionplusaldebat-per-trepcen-ne-okbsize smallbrbrKosova dhe Serbia jane perplasur ne debatin e zhvilluar ne Keshillin e Sigurimit te OKB-se per disa ceshtje ku kryesorja ishte ajo e kompleksit te Trepces Shefi i diplomacise serbe Ivica Dacic debatoi me ambasadoren e Kosoves ne

Une jam shqiptar Kosove
  • 2016-10-17

Une jam shqiptar Kosove

Nga Marin Mema Une jam shqiptar Kosove sepse stergjysherit e mi kane dhene shpirtin per kete vend . Une jam shqiptar kosove sepse stergjysherit e mij nuk shihnin kufij mes Shqiperise. Une jam shqiptar kosove sepse e kam njohur çdo element te masakrave te tmerrshme te bera mbi vellezerit e motrat

UNË JAM SHQIPTAR KOSOVE
  • 2016-10-17

UNË JAM SHQIPTAR KOSOVE

Marin MEMA Une jam shqiptar kosove sepse stergjysherit e mi kane dhene shpirtin per kete vend . Une jam shqiptar kosove sepse stergjysherit e mij nuk shihnin kufij mes Shqiperise. Une jam shqiptar kosove sepse e kam njohur çdo element te masakrave te tmerrshme te bera mbi vellezerit e motrat e mija

Rama perplaset me Vucic
  • 2016-10-13

Rama perplaset me Vucic

brbreshtjet me te nxehta mes Prishtines dhe Beogradit si njohja e Pavaresise se Kosoves statusi i minieres se Trepces dhe arrestimi i nenkolonel Nehat Thacit ne kufi u hapen nga kryeministri Rama ne prani te homologut Vucic gjate forumit te gjashte per sigurine ne Serbi Dy kryeministrat Vucic e Rama

Trepca shkon ne OKB
  • 2016-10-08

Trepca shkon ne OKB

brbrPak ore pasi parlamenti i Kosoves miratoi ligjin per kompleksin e minierave te Trepces Serbia e cilesoi te pavlefshem ligjin dhe kercenoi ta coje kete ceshtje ne OKB Drejtori i Zyres per Kosoven ne qeverine serbe Marko Gjuric tha se po konfiskohet nje pasuri e Serbise brbr brbrDiten e hene qever

No Pic available
  • 2016-08-17

Andi Bushati: Pse e quajta Milotin tradhetar

Kam marre kercenime te renda deri ne kufijte e groteskut, sharje me nene dhe moter, me grua e me vella qe mesa di nuk kam, fyerje, ofendime qe te bejne te shkrihesh gazit per seriozitetin e tyre idiot, pas nje shkrimi per vendimin e nje futbollisti 20 vjeçar, Milot Rashices. Shume prej tyre i kam l

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama