Rezultate te kerkimit per termin: +Prishtines +Veliaj

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] prishtines / docs[0] 2879 / hits[0] 4041 / keyword[1] veliaj / docs[1] 12979 / hits[1] 39233 /
Veliaj i jep elesin e Qytetit Kadri Veselit
  • 2017-02-21

Veliaj i jep elesin e Qytetit Kadri Veselit

brbrKryebashkiaku Erion Veliaj priti ne nje takim kryetarin e Kuvendit te Kosoves Kadri Veseli me te cilin diskutoi shtimin e bashkepunimit mes Tiranes dhe Prishtines Veliaj nderoi kryeparlamentarin Veseli me elesin e Qytetit brbr brbrJam shume i lumtur qe je ne Tirane dhe dua te ndjehesh si ne shte

Kosova kritikon qeverine per Samitin e Diaspores
  • 2016-11-19

Kosova kritikon qeverine per Samitin e Diaspores

var fbShare url httpvizionplusalkosova-kritikon-qeverine-per-samitinsize smallbrbrKosova shperthen ne kritika ndaj Shqiperise per Samitin e Diaspores qe po mbahet ne Tirane Perfaqesuesi i Prishtines zyrtare zvministri i Kultures Rexhep Hoti tha se qeveria shqiptare ka perjashtuar Diasporen e Kosove

Veliaj i jep elesin e Qytetit Presidentes se Kosoves Atifete Jahjaga
  • 2015-10-10

Veliaj i jep elesin e Qytetit Presidentes se Kosoves Atifete Jahjaga

Transmetuar me 10092015 - 1816 Tirane 10 shtator 2015 Noaal- Gjate qendrimit ne Tirane pesidentja e Kosoves Atifete Jahjaga zhvilloi njeu prit ne nje takim edhe me kryetarin e Bashkise se Tiranes Erion Veliaj i cili i dorezoi elesin

No Pic available
  • 2011-12-20

Fevziu mbledh udheheqesit e Shqiperise, Kosoves e Maqedonise

Izaura Ndoj Ceremonia e zyrtare e promovimit te librit me te fundit te gazetarit dhe shkrimtarit Blendi Fevziu, "Enver Hoxha", mblodhi pasditen e djeshme personalitetet me te larta shteterore dhe nga jeta diplomatike, kulturore dhe mediatike. Tete kryeministra dhe ish- kryeministra shqiptare, ishin