Rezultate te kerkimit per termin: +Priten

Meta: total 1000 / total_found 12179 / time 0.006 / keyword[0] priten / docs[0] 12179 / hits[0] 13100 /
Epoka e super-stadiumeve/ Bernabeu i ri, Perez: Më spektakolari në botë! (VIDEO)
  • 2019-04-02

Epoka e super-stadiumeve/ Bernabeu i ri, Perez: Më spektakolari në botë! (VIDEO)

Bernabeu i ri do të jetë një vepër arti dhe padiskutim stadiumi më i bukur në botë, punimet do të fillojnë gjatë kësaj vere dhe do të përfundojnë pas 42 muajsh për shkak edhe të ndalesave gjatë impenjimeve të Realit të Madridit në fushën e blertë. Në ambjentet e klubit të Rea

Zgjedhjet lokale, mblidhet kongresi i PS-së. Zbardhet axhenda e punimeve
  • 2019-03-23

Zgjedhjet lokale, mblidhet kongresi i PS-së. Zbardhet axhenda e punimeve

Partia Socialiste po mbledh sot Kongresin që do të ketë kryesisht karakter zgjedhor, për vetë faktin që mbahet rreth 3 muaj para zgjedhjeve lokale të planifikuara. Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla do të hapë kongresin, ku marrin pjesë më shumë se 2000 delegatë, për t

Shuhet bashkëshortja e Mitrush Kutelit
  • 2019-03-22

Shuhet bashkëshortja e Mitrush Kutelit

Efterpi Skendi (Pasko), bashkëshortja e shkrimtarit të njohur Mitrush Kuteli është ndarë nga jeta. Gruaja që ruajti deri në fund të jetës sharmin e një bukurie të natyrshme, ku kultura përzihej me elegancën, ishte një ndër intelektualet e rralla. Gjithë jetën e saj ajo ia dedikoi p

No Pic available
  • 2019-03-22

May nuk heq dorë nga Brexit, kërkon mbështetjen për herë të tretë

Me Bashkimin Europian që pranoi të shtyjë Brexit-in përtej 29 marsit, kryeministrja britanike Theresa May do të rikthehet në vendin e saj më vonë gjatë kësaj të premteje, e do të përpiqet të bindë ligjvënësit të mbështesin marrëveshjen e shkëputjes të negociuar prej saj. Mbrëm

Erdogan kërkon raketa nga Rusia, SHBA në alarm: Do ketë pasoja të rënda
  • 2019-03-09

Erdogan kërkon raketa nga Rusia, SHBA në alarm: Do ketë pasoja të rënda

Pentagoni paralajmëroi pasoja të rënda për marrëdhëniet ushtarake mes Shteteve të Bashkuara dhe Turqisë, nëse Ankaraja do të blejë një sistem rus raketash tokë-ajër (S-400). “Nëse Turqia e merr sistemin S-400, do të ketë pasoja të rënda në marrëdhëniet tona ushtarake me

LUFTA E PARË KIBERNETIKE E BOTËS
  • 2019-03-05

LUFTA E PARË KIBERNETIKE E BOTËS

Kundër Putinit duhet ta marrësh vetë situatën në dorë. Kështu mendoi ndoshta ushtria amerikane kur kreu sulme kibernetike kundër shërbimit sekret rus. Por Putini do të kundërpërgjigjet, është i sigurtë Konstantin Eggert. Sipas një raportimi të gazetës amerikane “Washington P

Shpërthim eksplozivi pranë shkollës Vasil Shanto (FOTO-VIDEO)
  • 2019-02-28

Shpërthim eksplozivi pranë shkollës Vasil Shanto (FOTO-VIDEO)

Një shpërthim është regjistruar mbrëmjen e sotme pranë shkollës “Vasil Shanto”, përballë Gjykatës së Tiranës, në krahun tjetër të Unazës. http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/WhatsApp-Video-2019-02-28-at-21.32.19.mp4 Policia e mbërritur në vendngjar