Rezultate te kerkimit per termin: +Prive

Total: 283
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.960Z

"Prive"e 'çmend' Remzie Osmanin (Video)

Këngëtarja e muzikës popullore Remzie Osmani, ka rënë pre e kameres së fshehur të "Prive"-së, emisionit për showbiz në "Klan Kosova". Që kjo kamerë të realizohet, "Prive"-së i ka ndihmuar Hamza, djal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.296Z

Kujdes… Prive iu vëzhdon: Shikojeni promon gjenerale të këtij emisioni

Emisioni Prive i Klan Kosovës ka prezantuar promon gjenerale. “Stafi i emisionit Prive në bashkëpunim me Policinë e Kosovës dhe EMF Creative prezantojnë Promon Gjenerale. Prive iu vëzhgon... Kujdes”.AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.732Z

Prive rikthehet me 5 shtator (Foto)

Në sezonin e ri televiziv, nuk do të mungoj as emisioni numër një i showbizit. Ekipi i këtij programi televiziv ka lançuar sot videon promovuese të sezonit të shtatë. Prive starton këtë të shtunë në fashën kohore të nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.044Z

Prive përmbyllë një tjetër sezon të sukseshëm

Emisioni numër një i showbizit në vend përmbylli me sukses ditën e djeshme sezonin e 6-të të tij. Këngëtarja më unike për momentin që me stilin e saj dridhi themelet e estradës Era Istrefi, e përpos saj edhe Elvana, Tuna, Genta e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.852Z

Ledri ndahet nga e dashura

Ledri Vula është ndarë nga e dashura e tij, Adela Sollaku, dhe lajmi është konfirmuar sot nga Prive, sipas burime të sigurta pranë çiftit. Lidhja publike e këngëtarit me vajzën e ish-kryeprokurorit Theodhori Sollaku u bë publike që shtatorin e vitit 2015. Nga ajo periudhë, shumë pak u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.827Z

Martohet Teuta Krasniqi!

Teuta Krasniqi ka pranuar lidhjen e saj te re. Aktorja gjithashtu ka treguar për personin e ri që ka hyrë në jetën e saj dhe qe quhet Adonis shkrun ABC.al Ishte Prive ajo që siguroi javën e kaluar një foto ku shihet çifti në momente private teksa s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.155Z

VIE PRIVE-VIE PUBLIQUE, KRIMI NË MES

Duke qenë se Forumi ynë i Avokatëve ka profesionistë të aftë, që dinë ta lexojnë, interpretojnë dhe zbatojnë me përpikmëri ligjin, duke qenë se dimë si bëhet një kallëzim penal dhe si vihet në lëvizje organi i akuzës dhe gjykata, për të vënë para përgjegjësisë të gjithë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama