Rezultate te kerkimit per termin: +Prizreni

Total: 1785
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.744Z

Dështon edhe Said Prizreni

Edhe mundësi Said Prizreni dështoi. Asnjë medalje, shumë zhgënjime. Këto ofruan 11 sportistët shqiptarë në Lojërat Olimpike të Kinës, pavarësisht se drejtuesit më të lartë të delegacionit kuqezi në “Pekin 2008” po përpiqen të gjejnë argumente justifikuese në lidhje me para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.969Z

Teodosije: Prizreni, Stamboll serb

“Prizreni është Jerusalemi ynë, Stambolli ynë. Prizreni është qytet i Car Dushanit dhe me objektet e shenjta dhe me bukurinë e tij mund të themi se Prizreni është pika jonë e shenjtë dhe shpirti ynë”. Kështu ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.191Z

Sahit Prizreni, gati për sfidën

Mundësi i stilit të lirë, i renditur i treti në botë në peshën 60 kg, Sahit Prizreni, shprehet se do të jetë i gatshëm për sfidën olimpike. Prizreni u dëmtua në gju gjatë stërvitjes në kampin olimpik, një dëmtim që e detyroi të zhvillonte një terapi intensive për rikuperimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.357Z

Prizreni synon medalje në Evropë

Mundësi shqiptar, Sait Prizreni, synon të shkruajë emrin e tij mes fituesve në Evropianin që do të zhvillohet në fillimin e prillit në Tampere të Finlandës. Prizreni ka siguruar pjesëmarrjen në Lojërat Olimpike Pekin 2008, falë vendit të tretë në Botërorin e zhvilluar në shtatorin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.515Z

Sahit Prizreni, sot në tapetin olimpik

Mundësi i stilit të lirë do të ndeshet sot më përfaqësuesin e Kazakistanit në takimin e vlefshëm për 1/8 Sahit Prizrenit, duke qenë se është sportisti i fundit në konkurrim për kuqezinjtë tanë, duket se i ka rënë mbi supe një përgjegjësi më e madhe nga ajo që meriton të ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.380Z

Prizreni mbulohet nga bora

Në orët e hershme të mëngjesit, Prizreni është mbuluar nga bora. Për shkak të reshjeve të vazhdueshme të borës,komunikacioni në rrugë është vështirësuar.AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Drejtori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.406Z

Prizreni, fitues i turneut “Bajrami 2006”

Nga Ejup LLUMNICA Organizuar nga Asociacioni për Kulturë, Edukim dhe Arsim, me ndeshjet finale të zhvilluara në palestrën sportive "Eurosporti" në Bardhosh, pikërisht në ditën e parë të Fiter Bajramit, ka përfunduar turneu "Kupa e Bajramit 2006" në futboll të vogël. Ky turne, i pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama