Rezultate te kerkimit per termin: +Pro

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.790Z

Pro Forma

Poezia Armenia, trevargëshe e Ali Podrimjes, gjithnjë mund të trajtohet edhe në treguesin paradigmatik me ç'rast modeli na ofrohet si një paradigmë midis Armenisë dhe Kosovës si kategori etno-politike Modelimi dhe letrsia Ky studim analitik-teorik sht pjes e projekt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.705Z

Moldavi, partitë pro-evropiane kryesojnë ndaj atyre pro-ruse

Partitë me orientim pro-evropian udhëheqin zgjedhjet e përgjithshme në Moldavi, ndërkohë më pak vota kanë marrë partitë pro-ruse, tregojnë rezultatet e pjesshme. Megjithatë vendi duket i destinuar të hyjë në një ngërç politik, pasi asnjëra prej partive nuk është në gjendje të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.487Z

Moldavi, beteja mes kandidatëve pro-Rusi dhe pro-BE

Moldavia i është drejtuar sot zgjedhjeve presidenciale, teksa vendi është në betejë nëse do të ndjekë rrugën drejt integrimit europian apo rrugën pro-Rusisë. Ish-republika sovjetike u përfshi nga trazirat vitin e kaluar, kur u publikua skema e një mashtrimi bankar, në të cilin ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.650Z

Malaj: Vota ime pro rrotacionit, pro reformave, pro integrimit

VLORË- Kandidati i pavarur Arben Malaj, gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët vlerësoi se vendi ka nevojë për rotacion të pushtetit, i cili do i sjellë vendit ndryshimet të rëndësishme. Ndërkohë, Malaj i bëri thirrje subjekteve partiake që të zhvillojnë një fushata larg tensionev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.650Z

Malaj: Vota ime pro rotacionit, pro reformave, pro integrimit

VLORË- Kandidati i pavarur Arben Malaj, gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët vlerësoi se vendi ka nevojë për rotacion të pushtetit, i cili do i sjellë vendit ndryshimet të rëndësishme. Ndërkohë, Malaj i bëri thirrje subjekteve partiake që të zhvillojnë një fushata larg tensionev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.841Z

Kastriot Islami voton pro demokratëve

Share Mazhoranca bëri një test të vogël ditën e djeshme, kur u votua për të caktuar datën e dytë për votimin e presidentit. Me 74 vota pro, mazhoranca vendosi datën që kishte ajo dëshirë. Por ajo që ra në sy ishte vota pro mazhorancës e Kastriot Islamit, i cili është larguar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.001Z

Pro Credit, transfertat e parave brenda ditës

22/04/2005  Shkurtohet koha nga tre në një ditë dhe hiqet komisioni Në rast se do të transferosh para brenda Europës, ku Pro Credit ka degët e saj, mund të shkurtosh kohën nga tre ditë në 24 orë. Pro Credit Bank pas nënshkrimit të marrëveshjes me të gjitha degët e saj në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama