Rezultate te kerkimit per termin: +Problemet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.318Z

Problemet e Tojotës

Ligjvënësit amerikanë po hetojnë njoftimet për probleme të timonit tek makinat Tojota Korolla tip sedan të kompanisë japoneze të prodhimit të makinave. Ndërsa vetëm para pak ditësh Tojota njoftoi problemet me modelin Takoma që tregtohet në Shtetet e Bashkuara. Këto janë njoftime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.983Z

Reeker: Problemet zgjidhni vetë

Nga Express më 27 mars 2011 në ora 16:00 Ambasadori amerikan në Shkup, Philip Reeker theksoi se liderët vendor në Maqedoni janë përgjegjës që mes tyre ti zgjidhin problemet e tyre në mënyrë demokratike. Ai këtë e deklaroi duke komentuar një letër të drejtuar nga kryetari i DR-s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.476Z

Ne i zgjidhim problemet

Kryetari i LDK’së, Isa Mustafa, gjatë një takimi në Mitrovicë, ka thënë se vetëm partia e tij mund t’i zgjidh problemet e shumta me të cilat përballet vendi.“Në këtë fazë të tranzicionit, Kosova po ballafaqohet me shumë sfida dhe probleme: papunësia strukturore, ngecj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.796Z

Problemet zgjidhen me dialog

Një delegacion i Asamblesë Parlamentare të NATO-s po qëndron për një vizitë në Republikën e Kosovës, më ç’ rast është takuar me Kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, nga i cili janë informuar për të gjitha zhvillimet që kanë ndodhur dhe po ndodhin në vendin ton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.441Z

Konf.Stomatologëve, trajtohen problemet në stomatologji

Në konferencën e 14 të stomatologëve është diskutuar për problemet në fushën e stomatologjisë dhe për përmirësimin e tyre. “Tre muajt e fundit, shërbimet stomatologjike nuk kanë qenë në vëmendjen e duhur”, tha Godo. TIRANE- Problemet që hasen në fushën e stomatologjisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.822Z

Deputetët shpalosin problemet

Zyra e Sekretarit të Përgjithshëm të Kuvendit të Kosovës ka organizuar të mërkurën punëtori lidhur me bordet e agjencive të pavarura me temë "Kompetencat e Kuvendit dhe të Qeverisë në plotësimin e vendeve të lira në bordet e institucioneve dhe agjensioneve të pavarura" Në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.597Z

“Do zgjidhim problemet e egjiptianëve”

 Komuniteti egjiptian në vendin tonë do të trajtohet me më shumë kujdes në qeverisjen socialiste. Kryetarja e grupit parlamentar socialist Valentina Leskaj, njëkohësisht deputete e kësaj partie në Elbasan, gjatë një takimi me shoqatën “Sfinksi” të këtij komuniteti ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama