Rezultate te kerkimit per termin: +Prodhim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.182Z

Barcelona, prodhim vendor

Skuadra e Barcelonës ka regjistruar një tjetër rekord. Por, kësaj radhe nuk bëhet fjalë për ndonjë rekord të golave ose totalit të pikëve. Ekipi i Tito Villanovës, për herë të parë në histori të klubit gjatë një ndeshje zyrtare pati në fushë komplet 11 futbollistë të dalë ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.500Z

Nafta prodhim rekord

Viti 2013 ka shenuar nje prodhim rekord te naftes ne vendin tone Duke ju referuar te dhenave nga Agjencia e Burimeve Natyrore prodhimi ne vitin qe lame pas arriti ne 1 milion e 200 mije ton nje sasi kjo e cila nuk eshte shenuar ne afro dy dekadat e fundit Paralelisht me kete fakt kompanite qe operoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.667Z

Rikthehet në prodhim blloku B 2

Prishtinë, 8 gusht - KEK-u ka njoftuar se  sot është kthyer në prodhim Blloku B2, pas një pune intensive prej 24 orësh të ekipeve të specializuara të KEK-ut për rehabilitimin e tij. Blloku B2 ka startuar në orën 07:00 të së dielës ndërsa është sinkronizuar në orën 13:13 të një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.647Z

Arrestohet 20-vjeçari për prodhim dhe shitje narkotikësh

I riu ishte i shpallur në kërkim dhe u arrestua në bazë të ekzekutimit të vendimit penal dhënë nga Gjykata e Apelit Durrës, e cila e ka dënuar për veprën penale “Prodhim e shitje të lëndëve narkotikeve”. ELBASAN-Një 20-vjeçar nga Elbasania u arrestua mëngjesin e sot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.253Z

Foto/ Birra Peja kundërpërgjigjet, prodhim enkas për Mavrajn

Pas debatit që hapi mbrojtësi i kombëtares Mërgim Mvaraj që nuk pranoi të vishte fanellën e kombëtares me emrin e birrës "Peja" që sipas tij ishte "haram", sot është kundërpërgjigjur kompania e "Birrës Peja". Ajo ka prodhur birrë pa alkool, enkas për mbrojtësin Mërgim Mavraj "Enk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.667Z

Akuzohej për prodhim dhe shitje narkotikësh, arrestohet 20-vjeçari

ELBASAN - Një 20-vjeçar nga Elbasani u arrestua nga policia mëngjesin e djeshëm, pasi akuzohet për veprën penale “Prodhim e shitje të lëndëve narkotikeve”. Burime të Policisë te këtij rrethi bënë të ditur se 20-vjeçari Erald Drazhi, i shpallur në kërkim dhe arrestua në bazë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.571Z

Gjirokastër, arrestohen dy persona për prodhim e shitje droge

Dy persona të shpallur në kërkim për “Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike” janë arrestuar në Gjirokastër. Në pranga kanë përfunduar sot (16 dhjetor 2017) Ledion (Koka) Selimi, 30 vjeç, banues në Memaliaj, dhe Edison Miçi, 22 vjeç, banues në fshatin Kodër, Tepelenë p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama