Rezultate te kerkimit per termin: +Produkteve

Meta: total 1000 / total_found 10484 / time 0.005 / keyword[0] produkteve / docs[0] 10484 / hits[0] 15649 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Gjuha e trupit, si shitësit vëzhgojnë emocionet e blerësve

Kamerat me qark të mbyllur, kamerat me imazhe termike, kapelet me elektroda të inkorporuara dhe pajisje të tjera po rrisin shitjet Nga muaji shtator i vitit të kaluar e deri në prill të këtij viti, një rrjet librarish franceze në Paris, ka vendosur kamera në ambientet e brendshme për të

No Pic available
  • 2017-06-24

La Stampa, reportazh për Tiranën

Kryeqyteti shqiptar, mes gjurmëve të kulturës otomane dhe qendrës së Europës, plagëve të diktaturës dhe hovit të ri elektronik Nga LUCA MORINO Një nga mënyrat për të mbërritur shpejt në zemrën e një qyteti është të bësh një vizitë në tregun ushqimor, e po ashtu edhe Tirana,

No Pic available
  • 2017-06-20

Panairi në bjeshkë, promovohet djathi i dhisë, produkt me markë cilësie

Panairi i dhisë në bjeshkët e Krumës në Has mblodhi me qindra vizitorë dhe dashamirës të ushqimeve bio, ndërsa u promovua djathi i dhisë, një produkt i regjistruar me markën e cilësisë. Autoritetet premtuan mbështetje për fermerët që mbarështojnë dhinë në këtë zonë, për shk

Shqiptarët, populli që shpenzon më shumë për ushqime në Europë
  • 2017-06-19

Shqiptarët, populli që shpenzon më shumë për ushqime në Europë

Shqipëria mund të ketë çmime më të lira se në shumë vende të Europës, por të ardhurat e ulëta, që marrin në raport me vendet e tjera, bëjnë që ata të shpenzojnë një pjesë të konsiderueshme të buxhetit për të siguruar nevojat minimale jetësore të të ushqyerit. Sipas të dh

Panairi i dhisë së Hasit, Kodheli: Mbështesim nismën që rrit aktivitetin ekonomik
  • 2017-06-19

Panairi i dhisë së Hasit, Kodheli: Mbështesim nismën që rrit aktivitetin ekonomik

Kryesuesja e listës së kandidatëve për deputetë të Partisë Socialiste për qarkun e Kukësit znj. Mimi Kodheli mori pjesë në Panairin e dhisë së Hasit, që u zhvillua në bjeshkët e kësaj krahine. Panairi u organizua nga Agjencia e Zhvillimit të Zonave Malore dhe bashkia e Hasit në ku

Meta: U detyrova të bëhesha President! PS-PD le të më shkarkojnë
  • 2017-06-09

Meta: U detyrova të bëhesha President! PS-PD le të më shkarkojnë

Presidenti i zgjedhur Ilir Meta, ka folur sot me nota të ashpra kur u pyet nëse ka shkelur Kushtetutën duke marrë pjesë në fushatë. Në emisonin Opinion, Meta tha se nëse kjo gjë është shkelje, atëherë PS dhe PD të mblidhet dhe ta shkarkojnë. Ai tha edhe se u detyrua në një farë m

No Pic available
  • 2017-06-08

Kylie Jenner, joshëse në koleksionin e ri

Më e vogla e klanit Kardashian, Kylie Jenner ka pozuar për koleksionin e ri të bikini ku shfaqet mjaft joshëse pasi dalin në pah linjat e saj të përsosura. Ajo ka zgjedhur që këtë herë të sjellë disa rroba banjo me dizenjo të inspiruar nga veshjet e ushtarakëve. 19-vjecarja ka njoftua