Rezultate te kerkimit per termin: +Prof +Dr +Gezim

Meta: total 58 / total_found 58 / time 0.000 / keyword[0] prof / docs[0] 8247 / hits[0] 15868 / keyword[1] gezim / docs[1] 2598 / hits[1] 3759 /
Sterilizimi nis edhe në Shkodër, më shumë siguri për pacientët
  • 2017-12-09

Sterilizimi nis edhe në Shkodër, më shumë siguri për pacientët

Në çdo sallë kirurgjie në spitalin Rajonal të Shkodrës ka nisur përdorimi i instrumenteve të rinj kirurgjikalë, përmes programit modern të sterilizimit,  duke rritur sigurinë për pacientët. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale pa nga afër këtë investim. Sipas ministres

Mbyllet numërimi, emrat e fituesve në të gjitha universitetet e vendit
  • 2016-04-23

Mbyllet numërimi, emrat e fituesve në të gjitha universitetet e vendit

Përfundon procesi i numërimit të votave të pedagogëve e studentëve për zgjedhjet në universitete. Ende pa u zyrtarizuar fituesit, votat e numëruara kanë nxjerrë emrat të cilët do të drejtojnë universitetet, fakultetet e departamentet për 4-vjeçarin e ardhshëm. "Panorama" publiko

mimet letrare 2013 per Thanas Medin e Guljelm Deden
  • 2014-12-10

mimet letrare 2013 per Thanas Medin e Guljelm Deden

e Merkure 10 Dhjetor 20141238 pm p classwp-caption-textNga ceremonia e ndarjes se cmimeve letrarebrbrThanas Medi dhe Guljelm Deda jane dy fituesit e cmimit te madh te letersise ndare dje nga Ministria e Kulturesbr Ne hollin e MK u zhvillua ceremonia e ndarjes se ketyre dy cmi

Metropolitan Tirana  cel vitin e ri akademik
  • 2014-10-22

Metropolitan Tirana cel vitin e ri akademik

e Marte 21 Tetor 20141327 pm Dekani i Ekonomikut Salaj Pse zgjodha Metropolitan pas La Sapienzabr brDekani i Fakultetit Ekonomik te SHLUP br    Universiteti Metropolitan Tirana flet per pervojen e tij ne Universitetin me te njohur italian La Sapienza ku edhe eshte dokto

Karapici Ne Metropolitan Tirana diplomat qe kerkon tregu i punes
  • 2014-10-19

Karapici Ne Metropolitan Tirana diplomat qe kerkon tregu i punes

e Shtune 18 Tetor 20141347 pm p classwp-caption-text Rektori i Universitetit Metropolitan Tirana Prof Dr Gezim KarapicibrbrRektori i SHLUP Universitetit Metropolitan Tirana Prof Dr Gezim Karapici sqaron dinamiken e tregut te arsimit te larte dhe vecorite e universitetit te vetem

No Pic available
  • 2014-06-23

262 të larguar nga puna marrin paratë, ja lista e emrave të punonjësve

TIRANE - Gjyqet e fituara nga punonjësit e larguar nga administrata janë kthyer në një barrë të rëndë për arkën e shtetit. Vetëm javës së shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar rreth 300 pagesa të lindura prej vendimeve gjyq&

Shuhet violinisti virtuoz Ibrahim Madhi
  • 2014-02-05

Shuhet violinisti virtuoz Ibrahim Madhi

Transmetuar me 04022014 - 1654 Violinisti i njohur Ibrahim Madhi Lajme te lidhuraKryeministri RamaViolinist e pijetar virtuoz VIDEO Nje nga interpretimet me te arrira-EDITORIAL Nga Roland Cene Virtuoziteti i nje virtuoziEDITORIALNga Holta Sina Ikona