Rezultate te kerkimit per termin: +Profili

Meta: total 1000 / total_found 2384 / time 0.001 / keyword[0] profili / docs[0] 2384 / hits[0] 3212 /
Sulmi ndaj myslimanëve në Londër, kush është terroristi i bardhë
  • 2017-06-20

Sulmi ndaj myslimanëve në Londër, kush është terroristi i bardhë

I lindur në Singapor, por i rritur në Weston-super-Mare, në bregdetin anglez dhe i transferuar në Uells në moshë më të vogël. Ai i Darren Osborne, 47-vjeçarit i cili të dielën në mbrëmje me një furgon përplasi dhjetëra besimtarë myslimanë në Londër, duke vrarë një, është pro

No Pic available
  • 2017-06-14

U pagua për vrasjen e Artan Cukut, Mikel Shallari nuk ka para për avokat

Shteti i ofroi avokat falas të dyshuarit si vrasës me pagesë, Mikel Shallari, sepse siç u shpreh 24-vjeçari ai ishte i papunë dhe nuk mundej të siguronte një mbrojtës. Gjatë masës së sigurisë, në të cilën i dyshuari për vrasjen e ish-zyrtarit të policisë, Artan Cuku u la nën arre

No Pic available
  • 2017-06-14

Zbulohen të tjera detaje nga dasma e Leo Messit

Ceremonia do të zhvillohet në katedralen e Rosario, festa në një hotel të madh në ritmin e Cumbia-pop, ku pritet të jenë rreth 600 persona. Në Argjentinë është faturuar si dasma e vitit. Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Leo Messi, do të martohet më 30 qershor me partneren e tij,

Rrëfimi i gjatë i Linda Ramës: Edi, njeri i rrallë. Fëmijët më thonë ti jeton për të punuar
  • 2017-06-11

Rrëfimi i gjatë i Linda Ramës: Edi, njeri i rrallë. Fëmijët më thonë ti jeton për të punuar

Ju keni lindur në një vend të vogël, që për shumë vite ka qenë i izoluar. Si ka ndikuar ky fakt në jetën tuaj si grua? Madhësia e vendit ku lind, për mua nuk matet me kilometra katrorë, po me ngjarjet e kohës që jeton! Në këtë sens unë, si i gjithë brezi im, pata fatin të jeto

Rama sulmon Blushin: Për të qarë kur e merr vesh kush është
  • 2017-06-10

Rama sulmon Blushin: Për të qarë kur e merr vesh kush është

Kryeministri Rama ka “sulmuar” kreun e LIBRA-s Ben Blushi, duke thënë se është një shitës gënjeshtrash. Në një reagim në FB, duke mbështetur padinë e Lindita Nikollës, Rama shkruan se kush është profili i Ben Blushit. Reagimi i Ramës Për të … kur e njeh dhe për t

No Pic available
  • 2017-06-04

Homoseksual dhe fëmijë emigrantësh, njihuni me kryeministrin e ri të Irlandës katolike

38-vjeçari Leo Varadkar pritet të bëhet kryeministri i ardhshëm i Republikës së Irlandës, pasi fitoi zgjedhjet për lidershipin e partisë Fine Gael. Varadkar do të jetë gjithashtu lideri i parë homoseksual dhe më i ri në moshë në vend. Ai mundi rivalin e tij, ministrin e Brendshëm, S

No Pic available
  • 2017-06-04

Premtimi i Idrizit: 100 mijë vende pune dhe treg të përbashkët mbarëshqiptar

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ka prezantuar programin elektoral, ku në fokus të tij janë çështja kombëtare, çështja e shqiptarëve të Çamërisë, zhvillimi ekonomik i vendit dhe punësimi. Në prezantimin e programit, kryetari i PDIU-së Shpëtim Idrizi, u shpreh se vizioni i progra