Rezultate te kerkimit per termin: +Profilin

Total: 8549
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.748Z

FB i mbyll profilin inxhinieres bukuroshe që quhejISIS

Isis Anchalee është një inxhinere bukuroshe por për shkak të emrin është vënë në shënjestër nga Facebook. Asaj i është bllokuar llogaria në FB për shkak të emrit të ngjashëm me organizatën xhihadiste. Fillimisht FB i ka kërkuar të ndërrojë emrin pas ngjarjeve të Parisit p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.216Z

Një haker palestinez piraton profilin e Zotit Facebook

Khalil Shreateh, një haker palestinez, kishte gjetur një vrimë në rrjetin social Facebook. Eksperti i sistemeve informative, kishte bërë të ditur se kishte gjetur rrugën për të postuar në profilin e cilitdo përdorues të Facebook pavarësisht se kjo gjë mund të ishte e bllokuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.643Z

FOTOT intime/ Mediat italiane gërrmojnë profilin e tifozes seksi shqiptare

Rike Roci dhe kushërira e saj Irida tërhoqën shumë vëmendjen gjatë ndeshjes së kombëtares dhe mediat italiane vijojnë të publikojnë artikuj rreth tyre. Sportmediaset ka gërrmuar në profilin e Irida Okës, tifozes brune, duke publikuar disa foto intime të saj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.335Z

Ronaldo: Neymar përshtatet me profilin e Real Madridit

Neymar ishte i rrethuar dje nga disa personalitete, me rastin e marrjes së çmimit si lojtari më i mirë në Ligue 1 franceze, për edicionin që po mbyllet. Mes të pranishmëve ishte edhe braziliani Ronaldo, i cili i dorëzoi trofeun individual sulmuesit të PSG. Ish-futbollisti i njohur brazili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.848Z

Ende kryebashkiak? Basha harron të përditësojë profilin

Që prej ditës së sotme Erion Veliaj është kryetari i ri i Bashkisë së Tiranës, por jo për Lulzim Bashën. Ish-kryebashkiaku ende nuk ka përditësuar profilin e tij në FB duke rezultuar në të ende si Kryetari i Bashkisë së Tiranës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.279Z

Edhe murgeshat me Burkini? Facebook bllokon profilin e imamit

Foto 1 nga 19 Presidenti i Unionit të komuniteteve islamike dhe imami i Firences në Itali, Izzedin Elzir, ka publikuar në faqen e tij në Facebook foton e shtatë murgeshave, me përparëse dhe shami në kokë, të cilat po luajnë në plazh. Pa asnjë koment por në shenjë të qartë r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.862Z

Pas lajmit për fejesë, Elhaida mbyll profilin privat!

Elhaida Dani është munduar që të demantojë fejesën me italianin Francesco Maria Longo, me profesion inzhinjer por nuk ka arritur ta argumentojë atë për faktin se Indeksonline gjatë trasmetimit të lajmit ditë më parë, vuri re q&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama