Rezultate te kerkimit per termin: +Programi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.923Z

PS Programi ekonomik

PS Programi ekonomik E merkure 10 Prill 2013 1940 PS Programi ekonomik Nga qyteti i Elbasanit duke prezantuar programin ekonomik te Partise Socialiste Edi Rama akuzoi INSTAT se ka manipuluar shifren e renies se punesimit ne vend Sipas kryesocialistit shifra zyrtare e INSTAT nga viti 2009 deri m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.278Z

Rama: Programi im qeverisës

 Aristir LumeziKryetari socialist prezantoi dje pikat kryesore mbi të cilin është ndërtuar programi qeverisës i PS-së. Rama paraqiti dje para gazetarëve dhe në krah të bashkëpunëtorëve të tij, Beqja, Shamku, Manjani dhe Bushati atë që ai e cilësoi si “programin qeverisës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.060Z

Zgjedhjet programi i FRD-se

Zgjedhjet programi i FRD-se E marte 05 Mars 2013 1157 Zgjedhjet programi i FRD-seFund Tranzicionit per shtetit dhe qytetaret Me kete slogan Fryma e re Demokratike prezantoi programin elektoral per zgjedhjet e qershorit Ne fjalen e tij kreu i FRD Bamir Topi sulmoi dy partite tradicionale PD dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.508Z

Programi qeveritar joserioz thonë ekspertët

Programi qeveritar mbi 60 faqesh, në të cilin një pjesë e madhe i është dhënë zhvillimit të sektorit publik, po ngjall shumë dyshime në realizimin e tij. Qeveria ka planifikuar që nëpërmes këtij programi të përshkallëzojë TVSH-në, të heqë tatimet për lëndën e parë, pastaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.148Z

Programi ekonomik i Rames

Deputeti socialist Anastas Angjeli thotë se programi qeverisës, që kryeministri Rama paraqiti publikisht në Kuvend, i jep një hov të ri ekonomisë shqiptare. Zoti Angjeli thotë se që në fillim programi adreson një çështj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.548Z

Programi zyrtar i kombetares sone

Nga Kastriot Gjini Sapo eshte dhene nga drejtuesit e FSHF, per gazetaret programi i stervitjes dhe konferencat per shtyp te trajnerit te ekipit kombetar dhe lojtareve per sfiden Shqiperi-Slloveni date 24.03.2007. Programi do te vijoje si me poshte: 1. Programi stervitor I ekipit kombetar. Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.134Z

"Gati programi qeverises per tranzicionin"

Kryetar i Partise Socialiste, Edi Rama, i ftuar ne nje bashkebisedim me studentet e universitetit te Nju-Jorkut ne Tirane, beri nje permbledhje te punes qe eshte duke bere Partia Socialiste. Njekohesisht, kreu Rama shpjegoi, para studenteve, se cfare synon te arrije kjo parti pergjate "Dialogut me S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama