Rezultate te kerkimit per termin: +Programit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.723Z

Prezantimi i programit te PS-se

Prezantimi i programit te PS-se E hene 25 Shkurt 2013 1718 p styletext-align justify p Prezantimi i programit te PS-seAnalistet mendojne se prezantimi ne detaje i programit politik nga partia me e madhe opozitare eshte nje hap drejt transparences nese neser kjo force politike do te jete ne p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.912Z

Gjermania voton pro programit grek

brbrGjermania mbeshtet zgjatjen e programit te borxhit per shtetin grek me kater muaj 542 deputete ne Bundestagun gjerman kane votuar pro zgjatjes se borxhit 32 jane shprehur kunder dhe 13 te tjere kane abstenuar Para votimit ministri gjerman i financave deklaroi se Berlini duhet te beje cdo gje qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.349Z

LSI publikon shtyllat e programit elektoral

Kryetari i Komitetit Drejtues Kombëtar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Haxhinasto, informoi dje se ka përfunduar drafti i programit për zgjedhjet e vitit 2009. Ai vlerësohet të jetë konkludimi i një procesi të gjatë me angazhimin e strukturave të LSI, të specialisteve më t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.786Z

Grillo kunder programit te Bersanit

Grillo kunder programit te Bersanit E enjte 07 Mars 2013 1301 p styletext-align justify Grillo kunder programit te Bersanit Levizja pese yjet ne Itali e drejtuar nga Beppe Grillo ka refuzuar oferten e liderit te partise Demokratike Pier Luixhi Bersani duke deklaruar se PD-ja ne Itali ka me shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.082Z

FOTOT spektakolare/ NASA hap arkivin e programit Apollo

45 vite më parë, tre amerikanë ishin në orbitën e Hënës me anijen hapësinore Apollo 8. Askush nuk kishte shkuar kaq larg Tokës. Ishte misioni që do i hapte rrugën një tjetër arritje të madhe, uljes së njeriut në Hënë. Madje tre astronautët lexuan pjesë nga Bibla si pjesë e nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.788Z

NSA i jep fund programit të përgjimeve

Në Shtetet e Bashkuara, qeveria federale i dha fund programit të mbledhjes masive të të dhënave telefonike të miliona amerikanëve. Kjo masë pason polemikat e shkaktura nga zbulimi i programit sekret nga ish-kontraktori i qeverisë amerikane Edward Snowden. Sipas një njoftimi për shtyp, Ag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.483Z

Një vështrim mbi vështrimin e programit

Share Nga Edi Rama www.edirama.al   Pashë për kuriozitet një copë të pasqyrës së shtypit pas shpalljes së draftit të programit të ri të Partisë Socialiste dhe, në vijim të shkrimit tim të pak ditëve më parë, do doja ti ftoja ata që ankohen për munges

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama