Rezultate te kerkimit per termin: +Projektin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.595Z

Berisha lobon per projektin Tap

Berisha lobon per projektin Tap E hene 08 Prill 2013 1610 Berisha lobon per projektin TapKryeministri Sali Berisha ka shfrytezuar forumin ekonomik boteror qe mbahet ne Baku per te lobuar ne favor te gazsjellesit transadriatik Gjate takimit me presidentin e Azerbajxhanit Ilham Aliyev kryeministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.940Z

Marreveshja per projektin Tap

Marreveshja per projektin Tap E shtune 02 Shkurt 2013 1753 p styletext-align justify Marreveshja per projektin TapShqiperia Greqia dhe Italia do te nenshkruajne me 13 shkurt ne Athine nje marreveshje per gazsjellesin Transadriatik Mediat greke raportojne se zyrtare te tre vendeve kryesore p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.263Z

Jali, Berisha: Zbatuam me korrektesi projektin

Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar lidhur me projektin ne Jale, se qeveria e tij ka zbatuar me perpikmeri projektin e Bankes Boterore. Gjate nje konference per shtyp, ku pershendeti perfundimin e ratifikimit te protokolleve per anetaresimin ne NATO, kryeministri ka theksuar se qeveri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.444Z

Plani për projektin Nabuko

Ankara - Në Samitin ku do të trajtohet gjendja përfundimtare e projektit Nabuko, një linjë alternative naftësjellëse kjo, së cilës i është rritur edhe më shumë rëndësia që pas krizës së gazit natyror, do të zhvillohet në 27 janar në Butapest, kryeqytetin e Hungarisë. Ministri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.493Z

Tirane-Elbasan, Berisha prezanton projektin

Kryeministri Sali Berisha prezanton projektin teknik te rruges Tirane-Elbasan. Shefi i qeverise, ndersa prezantoi projektin fitues nga tre te tille qe ishin ne gare, theksoi se kjo rruge do te realizohet me kater korsi dhe do te jete me tunel."Kostoja e kesaj rruge eshte tre here me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.434Z

Kosova prezanton projektin per infrastrukturen

0 brbr SSSAbrASS brbrKandidati i Partise Demokratike Halim Kosova prezantoi projektin e tij per infrastrukturen ku 68 milione dollare tha se jane parashikuar per infrastrukturen rrugorebrbr brbrSipas Kosoves sinjalistika e re rrugore si dhe zgjidhja perfundimtare problematikes se krijuar se fundmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.368Z

Prifti prezanton projektin për lumin Devoll

Ministri i Ekonomisë Dritan Prifti ka preferuar të qëndrojë në qytetin e Gramshit për të mbrojtur dhe prezantuar projektin për zhvillimin energjitik në lumin Devoll. Gjatë dëgjesës publike për vlerësimin strategjik mjedisor përgjatë kaskadës së Devollit, ministri mbrojti projek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama