Rezultate te kerkimit per termin: +Projektin

Meta: total 1000 / total_found 22800 / time 0.010 / keyword[0] projektin / docs[0] 22800 / hits[0] 29948 /
Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës
  • 2017-06-24

Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës

A ma fal është klipi më i ri i këngëtarit Young Zerka, në skenat e të cilit direkt pas publikimit ajo që e ka marrë vëmendjen është vajza e bukur seksi, e cila shfaqet në një liman me anije të ankoruara. Ajo është modelja Xhejmsi Dervishi, të cilën këngëtari e përzgjodhi mes 15

No Pic available
  • 2017-06-24

Capital T sjell këngën popullore, shfaqet me veshje tradicionale

Reperi kosovar ka publikuar projektin e ri muzikor, të titulluar Hatixhe ku është shfaqur me veshje tradicionale shqiptare. Ai ka zgjedhur të sjellë versionin modern të këngës popullore Moj Hatixhe, nshami tkuqe, duke e përshtatur me tekst rap dhe muzikë ritmike. Në klipin e xhiruar në K

Thohir: Suning do të rikthejë Interin e madh
  • 2017-06-24

Thohir: Suning do të rikthejë Interin e madh

Mendoj se Suning ka burimet e nevojshme financiare për të ndërtuar një Inter të madh. Presidenti zikaltër, Eric Thohir flet pas shumë kohësh në lidhje me projektin për ndërtimin e një skuadre të sukseshme në Itali dhe Europë. Numri 1 i klubit, edhe pse me kompetenca të limituara pasi

UFO-t, 70 vjet më parë u shfaqën disqet fluturuese
  • 2017-06-24

UFO-t, 70 vjet më parë u shfaqën disqet fluturuese

Piloti amerikan Keneth Arnold, në 24 qershor 1947, pohoi se kishte parë 9 objekte të ndritshme, por jo të identifikuara gjatë një udhëtimi me avion. Që nga ajo ditë nisi miti i jashtëtokësorëve Nëntë pika të ndritshme në qiell: ky është tregimi i asaj që ka parë në 24 qershor 19

No Pic available
  • 2017-06-23

Erdogan dhe Putin bisedë telefonike, ja për çfarë diskutojnë

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdoan, tha se energjia në marrëdhëniet ndërkombëtare nuk duhet të jetë arsye për konflikt, por një aset i veçantë për paqe, dhe se “projekti i Rrjedhës Turke është shembulli më i mirë aktual dhe simbol i asaj ku bazohet politika e jashtme të Rep

No Pic available
  • 2017-06-22

Beatrix Ramosaj, më e nxehtë se kurrë në klipin e ri

Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar Pa ndjenjë, ku është shfaqur shumë joshëse në skena të nxehta. E veshur me të bardha, ajo bën lëvizje shumë provokuese me partnerin (kërcimtarin) në krevat. Në një moment tjetër, 23-vjeçarja vaz

Rita Ora rebelohet pa arsye
  • 2017-06-22

Rita Ora rebelohet pa arsye

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka sjellë projektin e ri muzikor Your Song ku është shfaqur shumë rebele. E veshur me geta dhe bluze rrjetë në të gjithë trupin dhe me disa copëza lëkure që i mbulojnë gjoksin, 26-vjecarja duket shumë joshëse. Rebele pa asnjë a