Rezultate te kerkimit per termin: +Prokuoris

Total: 18
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.750Z

Kërkohet 43 vite burg për ndërtuesite rremë, bënin jetë luksi me lëkët

KORCE - Prokuroria e Korçës ka kërkuar dënimin me 17 vite burg për Altin Uruçin, 15 vite për Stefan Currin dhe 11 vite burg për Sotiraq Vangjeli, për mashtrim në shuma të mëdha. Uruçi, Curri dhe Vangjeli, duke u hequr si nd&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.269Z

Shkodër, arrestohen 2 persona, i vunë gjobë 500 mijë lekë policit të bashkisë

Dy persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës pasi akuzohen se i kanë vënë 500 mijë lekë gjobë një polici bashkiak. Burime nga policia bëjnë me dije se janë arrestuar shtetasit Kristian Suti 22 vjeç dhe Gjergji Pëllumbi t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.468Z

Elbasan, arrestohen tre persona për vjedhje

Tre persona janë vënë në prangat e policisë së Elbasanit me akuzën e vjedhjes së banesave në këtë qark.   Edmond Hoxha 25- vjeç dhe Astrit Demarku 35- vjeç, nga Peqini u ndaluan nga forcat e rendit pasi dyshohen se kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.724Z

Sekuestrohen rreth 300 kg drogë në portin e Durrësit

Policia e Durrësit ka bërë të mundur sekuestrimin e rreth 300 kg lëndë narkotike e llojit kanabis sativa. Burime nga policia bëjnë me dije se droga është kapur e fshehur në një kamion me targa AA 342 BU në portin e Durrësit nd&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.454Z

Durrës,pranga petegogut dhe një 20-vjeçari për mashtrim kompjuterik

Policia e Durrësit ka arrestuar sot dy persona të cilët akuzohen për mashtrim me kartat e kreditit. Burime nga policia bëjnë me dije se është arrestuar petegogun nga Shkodra me inicialet E.P, 29 vjeç dhe 20-vjeçarin Kristjan Pjetri pasi dyshoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.218Z

Ikonat e vjedhura, dy koleksionistët në gjykatë për vjedhjen e veprave

TIRANË - Prokuroria e Tiranës mbyll hetimet dhe dërgon për gjykim, dy koleksionistët e veprave të artit, Gjergj Thimio dhe Arben Spahiu, me akuzën e vjedhjes. Lajmi konfirmohet nga Prokuroria e Përgjithshme, sipas të cilës çështja &e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.276Z

Babai i Nazime Vishes flet per Abc news

Klasifikimi i veprës penale për Nazime Vishën, si vrasje me paramendim, ka tronditur familjen e saj, në fshatin Mal Vilëz. 19-vjeçarja ndodhet prej 6 muajsh në paraburgim, e akuzuar për vrasjen 54-vjeçarit Fiqiri Muça, në Krrabë. Naz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama