Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurori +I +Prgjithshm

Meta: total 35 / total_found 35 / time 0.000 / keyword[0] prokurori / docs[0] 30750 / hits[0] 48613 / keyword[1] prgjithshm / docs[1] 660 / hits[1] 943 /
A do t aneksoj Netanjahu edhe Bregun Perndimor t Jordanit?
  • 2019-04-08

A do t aneksoj Netanjahu edhe Bregun Perndimor t Jordanit?

Do t ushtroj “sovranitetin” izraelit n Bregun Perndimor t Jordanit duke mos br asnj dallim mes t gjith bllokut t vendbanimeve dhe atyre q jane t izoluara, tha kryeministri i Izraelit Benjamin Netanjahu n nj intervist televizive. Ai theksoi, se ka arritur q presidenti i SHBA-s, Donald Tru

Berisha publikon dokumentin Dasmen Veliajt sia beri mamaja por parate e ministrise
  • 2015-05-13

Berisha publikon dokumentin Dasmen Veliajt sia beri mamaja por parate e ministrise

Transmetuar me 13052015 - 1455 Tirane 13 maj 2015 NOAal- Ish-Kryeministri Sali Berisha deklaron se Kontrolli i Larte i Shtetit dhe ai i Kryeministrise faktojne se dasmen Erion Velajt nuk ja beri mamaja por parate e ministrisebr br Ne nje postim ne profili

No Pic available
  • 2011-02-16

PD e PS konsensus per Meten

/ / Sipas rregullores gjate seances se paradites do te votohet ne menyre te fshehte raporti i Keshillit per Rregulloren Mandatet dhe Imunitetin i cili i rekomandon Parlamentit dhenien e autorizimit per fillimin e ndjekjes penale ndaj deputetit Ilir Meta. Gazeta boton s

No Pic available
  • 2010-08-29

Hyn në fuqi vendimi, rritja e pagave të ushtarakëve

Kush dhe sa përfitojnë rritje page nga 1 korriku: Doganat, mësuesit e edukatorët, hetuesit e SHKB-së. Klasifikimi i vendeve të punës Qeveria rrit pagat e ushtarakve aktiv t Forcave t Armatosura t Republiks s Shqipris. Vendimi i marr m 8 korrik tashm ka hyr n fuqi pas bot

No Pic available
  • 2010-08-29

Incident në Veri, shpërthim në qytetin e Zubin Potokut

Alarmi Vendoset tritol n stacionin e policis, por pasojat jan vetm dme materiale Nj mjet shprthyes dhe nj automjet i nj pjestari t Policis s Kosovs, kan shqetsuar dje n ort e hershme t mngjesit banort e Zubin Potokut dhe kan alarmuar oficert e policis. Sulmi ka ndodhur rreth ors dy pas mesnate, por

No Pic available
  • 2010-08-29

Kompromisi, rruga e gjatë drejt paktit PD-PS

Forum/Flasin analistt: Mentor Nazarko, Elton Metaj, Aleksandr ipa dhe Arbr Zaimi A do t zgjidhet n shtator kriza politike, apo kemi t bjm me nj manovr t re politike q mund t’i paraprij fushats elektorale? far parashikohet t ndodh me fillimin e sesionit t ri t Kuvendit, ndrkoh q sht hedhur n e

No Pic available
  • 2010-08-28

Garda, kush përfiton rritje page nga 1 korriku

Rritje për nëpunësit me gradën rreshter deri tek majori. Përfitojnë rritje edhe punonjësit e administratës gjyqësore Qeveria ka miratuar rritjen e pags nga 1 korriku pr punonjsit e Gards s Republiks. N vendimin e plot parashikohet rritje pr disa kategori q fillojn nga