Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurori

Meta: total 1000 / total_found 29629 / time 0.013 / keyword[0] prokurori / docs[0] 29629 / hits[0] 46976 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Pazar elektoral në Elbasan, tre persona nën hetim për blerje të votave

Policia e Elbasanit ka çuar për ndjekje penale tre raste të shitblerjes së votave. Në komunikatën për mediat thuhet se ka nisur procedimi në gjendje të lirë në ngarkim të shtetasit F.GJ 56 vjeç banues në Tiranë. Ky shtetas, në fshatin Zdrajsh duke lëvizur me automjet dyshohej se do

No Pic available
  • 2017-06-25

Në Shkodër PSD shpërndan ushqime në këmbim të votës, në Elbasan zbulohet skemë fotografimi vote

Policia e Shkodrës çon në Prokurori kryetarin e Partisë Social Demokrate për qarkun Shkodër Përparim Zeqir Raboshta. Përparimi kryetari Partisë Social Demokrate për qarkun Shkodër, sepse, në lagjen Liria, te zyra e Partisë Social Demokrate, po shpërndanin 70 pako në qese plasmasi, me

Elbasan, tre persona nën hetim për blerje të votave
  • 2017-06-25

Elbasan, tre persona nën hetim për blerje të votave

Policia e Elbasanit ka çuar për ndjekje penale tre raste të shitblerjes së votave. Në komunikatën për mediat thuhet se ka nisur procedimi në gjendje të lirë në ngarkim të shtetasit F.GJ., 56 vjeç banues në Tiranë. Ky shtetas, në fshatin Zdrajsh duke lëvizur me automjet dyshohej se d

No Pic available
  • 2017-06-25

Llalla nga Elbasani: Rastet e referuara për shitblerje të votës nën hetim

Nga Elbasani, kreu i Prokurorisë së Përgjithshme Adriatik Llalla dhe se të gjithë strukturat e Prokurorisë janë të angazhuara dhe po ndjekin me vëmendje procesin e zgjedhjeve. E ndërsa nuk kanë munguar raste e shitblerjes së votës në qytete të ndryshme, qoftë këto të referuara nga

No Pic available
  • 2017-06-25

Tensionet në zgjedhje, Demiraj: Partitë të mbështesin policinë. Llalla në Vlorë

Marrë shkas nga incidenti në Lezhë dhe tensionimi i situatës në Shkodër, Berat dhe Lushnje si pasojë e aktivizimit të grupeve me tendenca kriminale, Ministri i Punëve të Brendshme Dritan Demiraj, u bën thirrje subjekteve politike në këtë garë elektorale të mbështesin Policinë e Sht

No Pic available
  • 2017-06-25

Task Forca për zgjedhjet: Policia dështoi! Dyshime për dekonspirime

Task Forca për zgjedhjet e drejtuar nga zv/kryeministrja Ledina Mandija ka zhvilluar mbledhjen e radhës në orët e pasdites së sotme. Në deklaratën e shpërndarë thuhet se zyra e kryetarit të Task-Forcës  ka adresuar në Polici 20 raste të denoncuara nga subjekte elektorale dhe qyteta

No Pic available
  • 2017-06-25

Meta President, Krasniqi: E nxituar. Zheji: I tipit të ri!

Duke komentuar rolin e ish-kreut të Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta, Presidenti i zgjedhur, analistët e ftuar në studion e Ora News në edicionin speciale për zgjedhjet parlamentare japin këndvështrime të ndryshme. Afrim Krasniqi: Dy gjëra bënë shumë të nxituara, njëra marr