Rezultate te kerkimit per termin: +Prokuroria

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.101Z

Tërhiqet prokuroria

Nuk i kemi sekuestruar pronat, por kemi kërkuar verifikimin e tyre TIRANË - Prokuroria e Tiranës tërhiqet nga pronat e Erion Isufit, ish-administrator i bizneseve të serbo-boshnjakut Damir Fazliç, i cili po hetohet për pastrim të produkteve të veprës pena

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.764Z

Prokuroria

Tirane - Prokuroria e Krimeve te Renda i fal gjysmen e denimit nje nga dy te pandehurve te arrestuar gjate operacionit antidroge te koduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.265Z

Prokuroria apelon Gërdecin

Trupi Gjykues i Gërdecit Akuza bën ankim provizor, pasi vendimi i plotë i 12 marsit s`është zbardhur. Kërkesa:Të rrëzohet i gjithë vendimi i Shkallës së Parë. Prokuroria apelon vendimin e Gjykatës së Tiranës për të akuzuarit e tragjedisë së Gërdecit. Nga 29 të pandehur për tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.841Z

Prokuroria:

Prokuroria e Pergjithshme nuk ka marre ende asnje vendim per fatin e ministrit te Jashtem, Lulzim Basha, nje dite pas heqjes se imunitetit ne parlament per hetimin e nisur ne lidhje me tenderin e rruges Durres-Kukes. Nje rishikimin i provave qe gjenden ne materialet qe disponohen, ka nisur prej disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.386Z

Prokuroria heton “Ruzhdien”

Aristir LumeziProkuroria e Fierit ka gati dosjen e hetimit për qendrën e votimit të fshatit Ruzhdie dhe e ka gati për ta dërguar në gjykatë. Në zgjedhjet e 28 qershorit, komisionerët socialistë, ku kishin dhe sekretarin e qendrës së votimit, akuzuan dhe i denoncuan në prokurori të djat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.382Z

Prokuroria akuzon 31 zyrtare

12/12/2004   Më shumë se 31 zyrtarë dhe punonjës të administratës janë akuzuar nga Prokuroria për vepra të ndryshme penale. Prokuroria e Përgjithshme publikoi dje statistikat e 9-mujorit të këtij viti, sipas të cilave 31 punonjës të administratës janë dërguar në Gjykatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.419Z

Prokuroria mbyll dosjen “Pango”

 Trazhgim SokolajProkuroria e Tiranës pushon hetimet për dosjen penale të hapur ndaj ish-ministrit të Kulturës Ylli Pango. Procedimi penal i datës 5 mars 2009, i filluar kryesisht nga Prokuroria e Përgjithshme, është pushuar me vendim të Prokurorisë së Tiranës për mungesë të pro

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama