Rezultate te kerkimit per termin: +Prokuroris

Meta: total 1000 / total_found 44277 / time 0.018 / keyword[0] prokuroris / docs[0] 44277 / hits[0] 72642 /
No Pic available
  • 2016-10-20

Aksidenti për vdekje i policëve, arrestohet në spital drejtuesi i mjetit

Dy persona janë arrestuar nga policia e Korçës në lidhje me aksidentin e ndodhur në aksin rrugor Korçë-Blinisht pranë fshatit Plasë. Në pranga përfunduan shtetasi me iniciale N.A, 54 vjeç dhe 22 vjeçari Neki taipi, banues në fshatin Dvoran. Arrestimi i tyre u bë pasi, dje në rrugën

No Pic available
  • 2016-10-20

Punëtori vdiq duke montuar shkallës, arrestohet pronari i banesës

Një 47 vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit, pas vdekjes së një 41 vjeçari në banesën e tij. Në pranga përfundoi Spartak Gjyli, banues në lagjen Nr.13, Plazh. Më datë 19.10.2016,  rreth orës 09:40,  shtetasi L.B. 41 vjeç, ka qenë duke punuar në banesën e shtetasit Spar

No Pic available
  • 2016-10-20

Aksidenti për vdekje i policëve, arrestohen shoferët

Dy shoferët që u përfshinë në aksidentin rrugor që la pas dy viktima, efektivë policie të burgut të Drenovës, u arrestuan nga policia. Në pranga përfunduan shtetasi me iniciale N.A, 54 vjeç, banues në Pogradec, punonjës policie i burgut të Drenovës, drejtues i mjetit tip Skoda si d

No Pic available
  • 2016-10-20

DETAJET/ Trafikantët e drogës në Krujë qëlluan me armë mbi Policinë, operacioni jo nga SHISH

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar detaje të operacionit që u zhvillua një ditë më parë në fshatin Derven të Krujës, ku u sekuestruan 1.3 ton kanabis. I ftuar në rubrikën Opinion në Neës24, gazetari Hoxha tha se e di kush është pronari i drogës, por nuk e publikoi emrin e t

No Pic available
  • 2016-10-20

Durrës, punëtori vdes aksidentalisht teksa montonte shkallët, arrestohet pronari i banesës

Policia e Durrësit ka arrestuar një person pas vdekjes së një punëtori ndërtimi në banesën e tij. Burime nga policia e qytetit bregdetar bëjnë me dije se është vënë në pranga 47-vjeçari Spartak Gjyli, banues në lagjen Nr.13, Plazh. Më datë 19.10.2016, rreth orës 09:40, shtetasi

Shkodër, sekuestrohen 5 kg kanabis, 2 në pranga 1 në kërkim
  • 2016-10-20

Shkodër, sekuestrohen 5 kg kanabis, 2 në pranga 1 në kërkim

Policia në Shkodrës ka finalizuar operacionin antidrogë të koduar Kiras, në kuadër të të cilit është sekuestruar 5 kg lëndë narkotike e dyshuar narkotike kanabis sativa. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se janë vënë në pranga shtetasit Edmir Demiraj, 28 vjeç, banues në Shk

No Pic available
  • 2016-10-20

Frika nga hetimi i amerikanë, PS-PD përjashtojnë FBI-në nga kontrolli i Byrosë së Hetimit

Elita politike shqiptare, drejtuesit dhe ish-drejtuesit e shtetit, duke se i tremben rolit të amerikanëve dhe konkretisht ekspertëve të FBI, në kontrollin dhe asistimin e Byrosë Kombëtare të Hetimit, strukturës që pritet të marrë në dorë dosjet e nxehta të krimit dhe korrupsioni në S