Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurorise

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.163Z

Keshilli i Prokurorise shkarkon ish-drejtorin e Prokurorise se Pukes

Tirane 1 tetor 2014 NOAal- Keshilli i Prokurorise ka votuar 7 me 0 ne favor te shkarkimit te ish-drejtuesit te Prokurorise se Rrethit gjyqesor Puke ndaj te cili po zhvillohet gjykimi ne Gjykaten e Rrethit Gjyqesor Shkoder ku akuzohet per vepren penale Korrupsioni pasiv i gjyqtarit prokurorit dhe i f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.505Z

Rama Prioritet e Prokurorise

Prokurorja e Pergjithshme Ina Rama ka zhvilluar sot nje takim me kryetarin e grupit parlamentar te Miqesise Britani e Madhe - Shqiperi z. Mark Pritchard. Gjate takimit Rama ka bere nje pasqyre te punes se Prokurorise ne luften kunder krimit te organizuar terrorizmit krimit nderkufitar trafiqeve te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.505Z

Rama Prioritetet e Prokurorise

Prokurorja e Pergjithshme Ina Rama ka zhvilluar sot nje takim me kryetarin e grupit parlamentar te Miqesise Britani e Madhe - Shqiperi z. Mark Pritchard. Gjate takimit Rama ka bere nje pasqyre te punes se Prokurorise ne luften kunder krimit te organizuar terrorizmit krimit nderkufitar trafiqeve te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.388Z

"Mbeshtesim pavaresine e prokurorise"

Britania do te vazhdoje hetimet e perbashketa me prokurorine dhe policine shqiptare. Prokurori i Pergjithshem i Britanise se Madhe konfirmon mbeshtetjen per homologen e tij shqiptare, Ina Rama dhe e mbeshtet ne nismen per pavaresine e prokurorise. Gjate takimit ne Prokurorine e Pergjithshme me Ken M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.519Z

Vodhi makinen e prokurorise, prangoset

VLORE - Vodhi rreth kater jave me pare makinen e prokurorise se Vlores dhe dje autori i vjedhjes eshte vene ne pranga. Hetimet kane mundur te bien ne gjurmet e autorit, i cili sipas policise eshte Ksandros Kapllani, 24-vjec me banim ne lagjen "15 Tetori" te qytetit te Vlores. Vjedhja e makines se pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.704Z

Tirane analiza e prokurorise

E merkure 15 Shkurt 2012 1824 PROKURORIA TIRANEHetimi per 21 janarin ka qene gjitheperfshires ndersa ne te jane angazhuar te gjithe prokuroret e prokurorise se Tiranes dhe oficeret e policise gjyqesore. Gjate analizes se prokurorise se Tiranes ku merrte pjese edhe prokurorja e pergjithshme Ina Rama

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.041Z

Berisha: Hetim parlamentar per Prokurorise

Komisioni hetimor parlamentar, i cili do te analizoje marredheniet e tensionuara ditet e fundit mes Ministrise se Drejtesise, Ministrise se Brendshme dhe Prokurorise se Pergjithshme. Kjo ka qene kerkesa e djeshme e Berishes, sipas te cilit ky komision do te ngrihet me synimin e vetem per te bere tra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama