Rezultate te kerkimit per termin: +Promovimi

Meta: total 1000 / total_found 3123 / time 0.001 / keyword[0] promovimi / docs[0] 3123 / hits[0] 3573 /
Revolucioni De Biasi, afroi 78 futbollistë!
  • 2017-06-16

Revolucioni De Biasi, afroi 78 futbollistë!

Me Gianni De Biasin të larguar nga stoli i Kombëtares është koha për bilance dhe llogari. Përpos atyre sportive në fushë, ku nga 52 ndeshje në krye të kuqezinjve trajneri ka fituar 22 dhe humbi 21, duke shënuar 57 gola, ndërsa u pësuan 54. Po aq të rëndësishme janë edhe shifrat për

No Pic available
  • 2017-06-09

Shqipëria përmes objektivit të një juristi gjakovar

Nëntor Oseku, djali gjakovar që nuk pushon së udhëtuari në viset e Shqipërisë. Kush është juristi 33-vjeçar që fotografon bukuritë natyrore të vendit. Çfarë e lidh avokatin me udhëtimet dhe çfarë përfiton ai prej kësaj. Zbuloni nëpërmjet fotografive terapinë e një juristi që

No Pic available
  • 2017-06-09

Musa Ramadani: Procesi i kujtesës tek shqiptarët duhet të jetë më i fuqishëm

  Nëse nuk do të isha këtu, do të isha në Vjenë duke vizatuar diçka në ajër. Musa Ramadani, një figurë e rëndësishme e letrave shqipe, do të shprehej kështu teksa mori në duar trofeun me çmimin e madh Kadare. Trofeu iu dorëzua nga Presidenti i Institutit Europian Pashko, Sela

No Pic available
  • 2017-06-08

Miss Shqipëria 2017, bukuroshet shqiptare vazhdojnë rrugëtimin në jug

Bukuroshet shqiptare, konkurente të Miss Shqipërisë po vijojnë rrugëtimin e tyre në jug të vendit. Qëllim i këtij eventi është edhe promovimi i turizimit të Shqipërisë. Nga realizimi i klipeve edhe nga ajri me bashkëpunimin e Federatës së Aeronautikës shqiptare, bukuroshet do të s

Zyrtare, Olympiakos prezanton Besnik Hasin si trajner
  • 2017-06-08

Zyrtare, Olympiakos prezanton Besnik Hasin si trajner

Mungonte vetëm zyrtarizimi, që erdhi i përpiktë nëpërmjet kanaleve zyrtare të Olympiakosit. Klubi nga Pireu prezantoi Besnik Hasi-n si trajnerin e ri të skuadrës, me të cilin synon të vijojë dominimi në futbollin grek, por edhe ti japë skuadrës lavdi në kupat e Europës. Tekniku shqi

No Pic available
  • 2017-06-07

Çfarë i tha Trump emirit të Katarit dhe çfarë ndodhi dy javë më vonë

Departamenti amerikan i Shtetit dhe ai i Mbrojtjes kanë rënë dakord që kufizojnë dëmet diplomatike ndaj Katarit, vend i cili është qendra rajonale e operacioneve ajrore të ushtrisë amerikane në Lindjen e Mesme. Presidenti Donald Trump filloi ditën duke u marrë një nga një me monarkit

No Pic available
  • 2017-06-03

Turizmi, Koçollari: Surprizë turistët aziatikë, Sahati e Pazari më të kërkuara

Tirana është kthyer në një pikë të rëndësishme turistike. Drejtorja e drejtorisë së turizmit në Bashkinë e Tiranës, Mirela Koçollari thotë se numri i lartë i vizitorëve aziatikë ka qenë një surprizë edhe për vetë autoritetet. Koçollari: Kohët e fundit ka një numër shumë t