Rezultate te kerkimit per termin: +Pronsin +Intelektuale

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] pronsin / docs[0] 36 / hits[0] 40 / keyword[1] intelektuale / docs[1] 6544 / hits[1] 8589 /
No Pic available
  • 2010-08-29

Bregu: Skenarët e Ramës për të sulmuar gratë

Intervistë me ministren e Integrimit, znj. Majlinda Bregu: Edi Rama është një njeri pa familje, që gjithë kohën mendon vetëm e vetëm se si të bëjë prapaskena dhe skenarë, të shpifë, të intrigojë Dostojevski shkruan: “... Shtrngova dorn e femrs dhe m&rsquo

No Pic available
  • 2010-04-04

Majlinda Bregu, Vizat dhe statusi kandidat, brenda 2010-ës

Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, e sheh vitin 2010 si nj vit me lajme t mira pr integrimin e Shqipris n BE, duke pritur nga Brukseli dy ogure t rndsishme, si sht heqja e regjimit t vizave dhe dhnia e statusit kandidat. Ajo foli n emisionin “Logos” n TVSH dhe sq

No Pic available
  • 2010-04-02

Si hyhet në BE duke mbrojtur intelektualët!

Pr t siguruar nj nivel t njjt mbrojtjeje t t drejtave t pronsis intelektuale me at t vendeve t Bashkimit Evropian me urdhr t Kryeministrit nr. 40, dat 18.03.2009 ka nisur puna dhe po hartohet Strategjia Kombtare pr Pronsin Intelektuale, e cila mendohet t miratohet nga Kshilli i Ministrave n maj t