Rezultate te kerkimit per termin: +Pronart

Meta: total 156 / total_found 156 / time 0.000 / keyword[0] pronart / docs[0] 156 / hits[0] 218 /
No Pic available
  • 2017-09-06

Ndërtimet pa leje, IKMT aksione në Velipojë dhe Vlorë

Inspektoriati Kombtar i Mbrojtjes s Territorit njofton se ka nisur dy aksione n qytete t ndryshme për prishjen e ndërtimeve pa leje. Kshtu sot ka filluar prishja e pes ndrtimeve pa leje n zonn turistike t Velipojs, aty ku edhe qeveria e re po mban takimin e dytë informal. Objektet sipas IKMT, jan

IKMT aksion për ndërtimet pa leje në Vlorë dhe Velipojë
  • 2017-09-06

IKMT aksion për ndërtimet pa leje në Vlorë dhe Velipojë

Inspektorati Kombtar i Mbrojtjes s Territorit ka nisur dy aksione n qytete t ndryshme. Kshtu sot ka filluar prishja e pes ndrtimeve pa leje n zonn turistike t Velipojs. Objektet jan nga 1 deri n tre kate, me konstrukt beton arme. Ndrkoh, n Vlor n kuadr t projekteve pr rikualifikimin urban prgjat sht

No Pic available
  • 2016-12-06

Formula e Kokëdhimës për zgjedhjen e deputetëve: Ti hiqet kompetenca kryetarit për të zgjedhur ata që ka qejf

Ish-deputeti i PS-së, Koço Kokëdhima gjatë një bashkëbisedimi me socialistët e Vlorës ka njoftuar për nismën e fundit që do të ndërmarrë lidhur me peticionin për mënyrën e zgjedhjes së deputetëve. Kokëdhima ka sqaruar zgjedhjet me formulën e Primareve, që sipas tij i japin të

Koço Kokëdhima: Nuk iki nga PS, populli do ngrihet dhe ska fuqi që e ndalon
  • 2016-12-06

Koço Kokëdhima: Nuk iki nga PS, populli do ngrihet dhe ska fuqi që e ndalon

Koço Kokëdhima thotë se nuk ka ndërmend të largohet nga Partia Socialiste, ndërsa paralajmëron Ramën për ngritjen e popullit kundër tij. Askush nuk mund t na pengoj. Nuk do t ikim askund. Jemi n t drejtn ton. Kryetart e partive nuk jan pronart e Shqipris. Nuk jan as pronart e partive.

IKMT prish tre objekte n Unazn e Madhe, pronarët do të shpronësohen
  • 2016-08-08

IKMT prish tre objekte n Unazn e Madhe, pronarët do të shpronësohen

Inspektorati Kombtar i Mbrojtjes s Territorit ka organizuar sot nj operacion n Unazn e Madhe t Tirans n kuadr t ndrtimit t ktij segmenti. IKMT ka realizuar prishjen e tre objekteve nj dhe dy katsh me funksione t ndryshm. Pr pronart e ktyre objekteve, Kshilli i Ministrave ka vendosur pr shpronsimin s

Legalizimet Lame Edhe 5 dite afat per deklarimet
  • 2015-01-28

Legalizimet Lame Edhe 5 dite afat per deklarimet

e Marte 27 Janar 20151300 pm p classwp-caption-textGjate takimit te djeshem per analizen vjetore te ALUIZNI-tSSSAbrASSKane mbetur vetem 5 dite nga mbyllja e afatit te vetedeklarimitSSSAbrASSKoha e mbetur deri me 31 janar eshte mundesia e fundit qe kane qytetaret per tiu nenshtru

Tritol makines vdes biznesmeni pamjet e shperthimit
  • 2014-08-29

Tritol makines vdes biznesmeni pamjet e shperthimit

e Enjte 28 Gusht 20141927 pm Nje person humbi jeten dhe dy te tjere mbeten te plagosur nga shperthimi i nje automjeti ne ecje e siper   Policia e Vlores njofton se ka marre njoftimin ne oren  0714 te mengjesit te sotem per ngjarjen ne kryqezimin prane sheshi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama