Rezultate te kerkimit per termin: +Pronari

Meta: total 1000 / total_found 12348 / time 0.006 / keyword[0] pronari / docs[0] 12348 / hits[0] 16743 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Gjuha e trupit, si shitësit vëzhgojnë emocionet e blerësve

Kamerat me qark të mbyllur, kamerat me imazhe termike, kapelet me elektroda të inkorporuara dhe pajisje të tjera po rrisin shitjet Nga muaji shtator i vitit të kaluar e deri në prill të këtij viti, një rrjet librarish franceze në Paris, ka vendosur kamera në ambientet e brendshme për të

No Pic available
  • 2017-06-25

Disa persona konfliktohen me administratorin, grushta e të shtëna me armë

Një konflikt mes disa personave është regjistruar në një lokal në fshatin Novosej të Kukësit. Policia thotë se persona të paidentifikuar janë konfliktuar me fjalë me Administratorin e Njësisë Administrative Shishtavec, shtetasin A.N. Në koflikt është përfshirë edhe vetë pronari i

Kukës, të shtëna me armë zjarri e grushte brenda një lokali, ska të lënduar
  • 2017-06-25

Kukës, të shtëna me armë zjarri e grushte brenda një lokali, ska të lënduar

Policia e Kukësit është njoftuar nga shtetasi D.T., se në fshatin Novosej, në lokalin e tij, kanë hyrë disa persona të pa identifikuar, ku janë konfliktuar me fjalë me Administratorin e Njësisë Administrative Shishtavec, shtetasin A.N.. Në konflikt është përfshirë edhe vetë pronari

Pronari i dyqanit të kafshëve i padit, Roza Lati dhe Iva Aliko fitojë gjyqin
  • 2017-06-21

Pronari i dyqanit të kafshëve i padit, Roza Lati dhe Iva Aliko fitojë gjyqin

Moderatorja e famshme Roza Lati dhe këngëtarja Iva Aliko kanë arritur që të fitojnë gjyqin  pas padisë që morën nga pronari i kafshëve në Myslym Shyr, Artan Zabeli. Vajzat e njohura të ekranit e kanë akuzuar Zabelin si mashtrus edhe keqtrajtues kafshësh. Ky i fundit i ka paditur n

Kafe me vezë, duhet ta provoni
  • 2017-06-21

Kafe me vezë, duhet ta provoni

 Nësë të bie rasti të ecësh në rrugët e Vietnamit do e kuptosh se ata janë shumë të dhënë pas kafes. Shikon persona të cilë janë ulur diku në ndonjë ndenjëse dhe konsumojnë kafen e tyre, por ajo që është specialitet i kësaj zone është kafeja me vezë. “Cà phê tr

Arsyeja pse ky qen e lë ushqimin për gjysmë do tju mahnisë
  • 2017-06-19

Arsyeja pse ky qen e lë ushqimin për gjysmë do tju mahnisë

Një qen me emrin Cookie i rracës Labrador e lë ushqimin gjithmonë  përgjysmë në fund të pjatës së vet. Pronari i saj në një postim në twitter ka treguar historinë e dhimbshme të qenit të tij. Cookie është rritur gjithmonë më një shok të ngushtë të quajtur Stitch. Gjatë

No Pic available
  • 2017-06-17

Hajduti hyn në pulari e vjedh 1.3 milionë lekë

Një 22 vjeçar është arrestuar pasi akuzohet se është autori i grabitjes së një pularie në fshatin Radostinë të Fierit. Sipas policisë janë vjedhur 1. 3 milionë lekë. Vetë pronari i pularisë bëri denoncimin. “Pas kallëzimit të marë nga shtetasi A.D, 52 vjeç, se gjatë nat