Rezultate te kerkimit per termin: +Propozoj

Total: 2158
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.794Z

Arjan Çani: Propozoj që shqiponja e flamurit të jetë me një kokë

Shqiponja dykrenare është pengesë për bashkimin e Kosovës dhe Shqipërisë. Gazetari nga Tirana dhe drejtuesi i emisionit Zonë e Lirë, Arjan Çani, propozoi që shqiponjës me dy krena ti hiqet njëra. A i keni bërë pyetje vetes ndonjëherë pse flamuri shqiptar ka dy koka.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.201Z

Manjani: Do propozoj të pranoheni pa konkurs në Shkollën e Magjistraturës

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani tha se do të propozojë që të pranohen pa konkurs në Shkollën e Magjistraturës. Do propozoj të pranoheni pa konkurs në Shkollën e Magjistraturës dhe për brezin e parë të vijojë me një kurrikul të përshpejtuar, u shpreh Manjani gjatë një takimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.515Z

Vuçiq do të propozojë zgjedhje të jashtëzakonshme

Zëvendëskryeministri i parë i Serbisë dhe lideri i Partisë Përparimtare Serbe, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se nesër do të propozojë zgjedhje të parakohshme parlamentare. “Nesër do të jetë takimi i presidencës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.917Z

Integrimi, Dule: Nuk ka vend për akuza të ndërsjella. Propozoj ngritjen e një Task Force

Kreu i Partisë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut (PBDNJ) ka propozuar një rrugëzgjidhje për përshpejtimin e reformave dhe përmbushjen e kritereve për marrjen e statusit për në BE. Në një dalje publike për mediat, Dule ka  theksuar se nuk ka vend për akuza të ndërsjella midis krahë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.992Z

Vasili shpjegon dorëheqjen: Propozoj Kryemadhin për kryetare të LSI

Ish-kreu i LSI-së, Petrit Vasili, pas njoftimi të dorëheqjes së tij nga posti i kryetarit, ka dhënë arsyet e këtij vendimi të papritur. Ai tha se LSI ka marrë një mision të ri politik, duke parë se vendi nuk ka pasur opozitë për 4 vjet, ndaj sipas tij kjo gjë kërkon dinamikë dhe ene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.389Z

Është një vend, ku të propozoj të shkosh

Nga Rudina Xhunga Propozim 1. Te Diella, në Lezhë Nuk ke ngrënë ngjala te Diella? Nuk paske ngrënë ngjala kurrë. Ajo ka mënyrën e saj si i zgjedh, si i pjek, se'ç ju hedh, se'ç të thotë kur t'i sjell në tavolinë dhe ty të ngjan sikur të bën magji. Të bën të besosh se po ha për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.688Z

Ahmeti: Presidentes s’i takon të propozojë emra për kryeministër

PRISHTINE- Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh edhe kryetar i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, thotë se presidentja Jahjaga nuk duhet dhe nuk i takon që të propozojë emra konkret për kryeministër, në takimet q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama