Rezultate te kerkimit per termin: +Prosek

Total: 75
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.171Z

Humb jeten nje i moshuar ne aksin rrugor Rreshen-Prosek

PUBLICITET Nje burre ne moshe te thyer humbi jeten teksa ishte duke pershkuar rrugen me nje traktor dhe humbi fatalisht kontrollin e tijbr br Viktima eshte Pal Lleshaj 72 vjec banues ne Prosek Mirdite raporton noaalbr br Specialistet e Seksionit te Policise Rrugore ne Komisariat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.119Z

Ambulanca në Prosek, 1500 banorë marrin shërbim në gjendje skandaloze

Banorët e fshatit Prosek në Mirditë detyrohen të udhëtojnë me kilometra të tëra për të marrë mjekimin më elementar pasi ambulanca e këtij fshati është në gjendje thuajse të shkatërruar.Banorët shprehen se në këtë ambulancë mungojnë ilaçet dhe shpesh herë përdorin mjekime t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.684Z

Shembjet ne Prosek te Mirdites asnje demshperblim

Ky ne foto quhet Viktor Tusha prind i tre femijeve jetime ndersa ne foton ngjitur eshte shtepia qe para pese muajsh iu shemb nga rreshqitja e gjithe kodrines ne te cilen e ka pasur se bashku me shtepine e vellait dhe disa shtepi te tjera. Tash ne dalje ne pranveres ne lagjen Kolperkolaj te fshatit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.604Z

Mirditë, 75-vjeçari vret meçifte kushëririn, arrestohet

MIRDITE - Një 75-vjeçar qëlloi me armë gjahu në drejtim të kushëririt të tij  55-vjeçar në fshatin Prosek të Mirditës. Sipas të dhënave të para, viktima është Preng Lleshi, ndërsa autori është Llesh Lleshi. Pas krimit autori u largua dhe disa orë më pas u njoftua arrestimi i t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.600Z

Mirditë, 75-vjeçari vret me çifte bashkëfshatarin 55-vjeçar

MIRDITE - Një 75-vjeçar qëlloi me breshëri automatik në drejtim të një 55-vjeçari në fshatin Prosek të Mirditës.Sipas të dhënave të para, viktima është Preng Lleshi, ndërsa autori është Llesh Lleshi. Policia thotë se pas krimit autori është larguar dhe po punohet për arrestimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.879Z

Dëmtimi i rrugës Rrëshen-Lurë, banorët paralajmërojnë protesta

RRëSHEN- Banorë të komunës Prosek në Mirditë kanë dalë sot në një protestë paralajmëruese për dëmtimin e rrugës nacionale Rrëshen-Lurë . Rruga shfaqet në gjendje të mjerueshme pasi sipas banorëve edhe pse fondet kanë ardhur prej 4 vitesh në rrugën që lidh katër komuna nuk ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.540Z

VENDIM PËR SHPRONËSIMIN, PËR INTERES PUBLIK, TË PRONARËVE TË PASURIVE TË PALUAJTSHME, PRONË PRIVATE, QË PREKEN NGA NDËRTIMI I RRUGËS RRËSHEN-PROSEK  

V E N D I M     PËR   SHPRONËSIMIN, PËR INTERES PUBLIK, TË PRONARËVE TË PASURIVE TË PALUAJTSHME, PRONË PRIVATE, QË PREKEN NGA NDËRTIMI I RRUGËS RRËSHEN-PROSEK       Në mbështetje të nenit 100 të Ku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama